Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сільський футбол: перше коло у розпалі

15 травня і на Ходорівщині, й на Жидачівщині стартували основні змагання – чемпіонати з футболу. На сьогодні в обох турнірах зіграно по 7 турів.

Жидачівщина: за новою старою формулою

Нове Село – 21, Монастирець – 18, Лівчиці, Бережниця – по 15, Гніздичів – 14, Вільхівці – 13, Руда – 12, Дем’янка-Лісна, Володимирці – по 7, Мельничі – 6, Любша – 4, Журавно, Подорожне, Лисків – по 3, Межиріччя – 1 очко.

На відміну від сезону-2015, коли першість Жидачівщини проводилась у два етапи, цьогоріч вирішено повернутися до формули, за якою проводились змагання у 2013-2014 роках, тобто за круговою схемою у два кола. У порівнянні з попереднім сезоном змін небагато: замість Заріччя виступають колективи Дем’янки-Лісної і Межиріччя, немає Млиниськ, натомість знову серед учасників змагання бачимо команду Лівчиць. Як бачимо, після 7 турів команди ніби розділились на дві частини: перші 7 колективів, очевидно, поборються за звання чемпіона, інші – намагатимуться піднятися у турнірній таблиці якомога вище. Єдиною командою, яка не втратила поки що очок, досить несподівано стали футболісти Нового Села, які здобули 7 перемог у 7 зустрічах. Особливо вражають їхні останні перемоги на виїзді у Лискові 6:0 і Любші 9:2. Після стартового фіаско на полі торішнього чемпіона Вільхівців 1:5 шість перемог поспіль здобули футболісти Монастирця. У тому числі рекордні домашні звитяги над Любшею 10:0 і Межиріччям 9:0. У плані турнірної боротьби особливо важлива для Монастирця звитяга в останньому турі в Лівчицях 3:1. До речі, це були перші втрачені дебютантом Лівчицями очки, до того вони йшли без втрат. Віриться, що ще не сказали свого останнього слова володар торішнього весняного кубка Бережниця, як і торішній чемпіон Вільхівці й срібний призер Гніздичів. До речі, матч між ними у 5 турі в Вільхівцях завершився нічиєю 0:0, що стала єдиною серед усіх сорока дев’яти зіграних поєдинків. Приємним сюрпризом став виступ колективу с. Руди, що здобув 4 перемоги у 7 зустрічах. Досить несподівано серед аутсайдерів опинилися фіналіст цьогорічного весняного кубка Журавно, досвідчені колективи Володимирці, Мельничі, Подорожне. В останніх двох турах дві перемоги поспіль здобули Володимирці (до того в п’яти турах – лише очко). А от команда Лискова навпаки на старті перемогла вдома Подорожне 2:0, після чого – шість поразок поспіль. Найрезультативнішими командами на сьогодні є Монастирець – 34 й Нове Село – 32 голи. А от футболісти Вільхівців, після стартової звитяги над Монастирцем 5:1 у наступних шести зустрічах зуміли порадувати своїх уболівальників лише чотирма забитими голами. Попри це у Вільхівців, як і в Нового Села, найкращий захист – по 6 пропущених голів. З-поміж результатів відзначимо також зустрічі Лисків - Лівчиці 1:9, Руда – Мельничі 6:1, Журавно - Межиріччя 5:0, Любша – Лівчиці 3:6. Маємо й ряд бойових зустрічей, три з яких за участю дебютанта Межиріччя: з рахунком 3:4 футболісти межирічанської команди поступилися вдома Лівчицям і на виїзді в Гніздичеві, розійшлися миром 3:3 вдома з Дем’янкою-Лісною. До речі, це були перші очки, здобуті дебютантом. У другому турі 4 із 7 поєдинків завершилися з однаковим рахунком 3:1, у четвертому турі маємо два досить рідкісних 6:2 (Нове Село – Володимирці, Гніздичів – Бережниця). До завершення першого кола – вісім турів.

Ходорівщина: нові лідери

Як і в останні три роки, цьогоріч першість Ходорівщини проходить у двох лігах: першій та другій. У порівнянні з сезоном-2015 року після 7 турів в обох лігах маємо нових лідерів.

Перша ліга: «Ватра» Вовчатичі

Вовчатичі – 17, Городище – 16, Бортники – 14, Загірочко, Бориничі – по 11, Старі Стрілища – 10, Кам’яне – 8, Нові Стрілища, Чорний Острів – по 6, Дуліби, Жирова/Піддністряни – по 5, Городищенське, Грусятичі – по 4.

У порівнянні з попереднім сезоном, тут змін найменше: ФК «Ходорів» заявився у першу лігу першості області, а команда Жирової вирішила утворити спільний колектив із футболістами Піддністрян. Щодо турнірного становища, то досить несподівано на перше місце вийшла «Ватра» з Вовчатич. Стартувавши із рекордних 14:1 вдома над Грусятичами, вовчатицькі футболісти надалі здобували яскраві домашні перемоги над Новими Стрілищами 8:2, Бориничами 6:1, Чорним Островом 5:1, втративши лише 4 очки у зустрічах в Кам’яному й вдома з Дулібами по 1:1. «Ватра» - на сьогодні єдина команда, яка не зазнала гіркоти поразки. Довший час турнірну гонку очолював володар весняного кубка Ходорівщини Городище Королівське. Але в 6 турі вони несподівано поступилися в Нових Стрілищах 1:3 і втратили чільну позицію. Після не надто вдалого старту три перемоги в останніх трьох турах із загальним рахунком 6:1 здобули футболісти Бортник і вийшли на третє місце. З турнірної таблиці видно, що по суті виділяється перше тріо, явного аутсайдера в цій лізі немає. Так, приміром, торішній чемпіон Кам’яне після п’ятого туру взагалі йшов останнім – лише 2 очки. Однак надалі здобув дві перемоги вдома над Жировою/Піддністрянами 7:1, у Грусятичах 2:1 й вийшов на сьому позицію. З іншого боку, футболісти Загірочка після п’яти турів йшли на третьому місці, але в шостому турі несподівано поступилися у Чорному Острові 1:3. Так що як бачимо, в кожному матчі точиться боротьба, передбачити результати важко. Відзначимо також перемоги Городища над Грусятичами 5:0, Загірочка над Городищенським 5:1, Боринич у Чорному Острові теж 5:1. Маємо також бойові 3:3 за участю Боринич у Загірочку та Городищі, супербойову звитягу Боринич у Жирові 5:4. Тут до завершення першого кола 6 турів.

Друга ліга: «Юність» Юшківці

Юшківці – 16, Лучани – 14, Ліщин, Садки – по 13, Сугрів, Рудківці, Квітневе – по 8, Отиневичі – 5, Репехів – 2, Вибранівка – 1, Соколівка – 0.

У порівнянні з сезоном-2015 немає серед учасників торішнього чемпіона Добрівлян й команди Дрохович. Натомість після п’ятирічної перерви знову бачимо серед учасників колектив Сугрова. Після семи турів лідирує торішній бронзовий призер «Юність» Юшківці. Стартувавши з рекордних домашніх 8:0 над Квітневим, футболісти Юшківців здобули також яскраві звитяги у Рудківцях 6:0, вдома над Вибрані вкою 4:1 й очолили турнірну гонку. Гостру конкуренцію лідеру, очевидно, складуть колективи Лучан, Ліщина й Садок, які відстають на 2-3 очки. А от торішній срібний призер Вибранівка цьогоріч не надто радує, здобувши лише одне очок в семи зустрічах. Як і колективи Соколівки – жодного очка і Репехова – 2 очки. Тут до завершення першого кола 4 тури і теж можливі зміни. З-поміж результатів відзначимо також зустрічі Репехів – Сугрів 0:6, Лучани – Репехів 5:0, Сугрів – Рудківці 3:6, Квітневе – Рудківці 2:6. Як і бойові Сугрів – Лучани 4:4, Юшківці – Садки 3:4. у четвертому турі дві зустрічі завершилися з доволі рідкісним рахунком 4:2: Лучани перемогли у Вибранівці, Квітневе – вдома над Соколівкою, у шостому турі – двічі по 1:4 (Репехів – Ліщин, Вибранівка – Квітневе).

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин