Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сила духу

Інколи ми дивимося на цих людей із співчуттям, а подеколи навіть з байдужістю, і тільки тоді приходить розуміння, як їм непросто, коли інвалідами стаємо ми чи наші рідні і близькі. Бо те повсякденне, на що ми не звертаємо навіть уваги, для них дається фізичними болями і надзвичайними зусиллями. І потрібно мати неабияку силу духу, щоб не лише жити, а жити повноцінно, займатися улюбленими справами, спортом.

Саме такими, сильними духом, є учасники IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці, яка 7 червня пройшла в Палаці спорту «Україна» у Львові. Вони заслуговують на те, щоб були названі поіменно: Ярослав Гавриляк, Роман Крачковський, Іван Павловський, Галина Купець, Зіновій Шумин, Богдан Захарків.

Організатором спартакіади виступило Управління виконавчої дирекції фонду ФССНВ у Львівській області. Команда представників Жидачівщини, розповідає керівник відділення фонду у районі Микола Баліцкий, взяла участь у спартакіаді завдяки організаційній допомозі з боку місцевої влади: райдержадміністрації (голова РДА О. Пітула) та районної ради (голова І. Кос). За це щира подяка як від учасників, так і від фонду.

А що наші спортсмени? Жидачів виступив достойно, зайнявши високе третє загальнокомандне місце. А Богдан Захарків у бомбаскеті взагалі став переможцем та матиме можливість і честь представляти 21 червня Львівщину у фінальній частині спартакіади, яка пройде в м. Ужгороді.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин