Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Важкоатлет із Жидачева Володимир Гоза представлятиме Україну на Олімпійських іграх у Бразилії

З 25 по 28 травня у м. Городку Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики. Цей національний турнір став головною спортивною подією у важкій атлетиці країни за чотири спортивні роки, адже змагання визначили атлетів, які представлятимуть Україну на XXI літніх Олімпійських іграх-2016.

У першості країни взяли участь 250 спортсменів з усієї України, серед яких чемпіони і призери світу та Європи. Знаменним цей чемпіонат став і для нашого важкоатлета жидачівця Володимира Гози. Хлопець на цих змаганнях зумів вибороти чемпіонство України, встановивши одразу два рекорди, що й дає йому можливість представляти нашу країну і наш район на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, яка проходитиме з 5 по 21 серпня 2016 року.

Володимир Гоза у ваговій категорії до 94 кг підняв у ривку 179 кг та у поштовху 215 кг. Сума двоборства 394 кг перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу на 12 кг та є новим рекордом України серед юніорів. Результати – 179 кг у ривку та 215 кг у поштовху також є рекордами України серед юніорів.

20-річний Володимир Гоза сьогодні навчається на другому курсі факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, його тренери – відомі важкоатлети, жителі Жидачева брати Андрій та Володимир Гентоші.

Добрі результати показали й інші важкоатлети нашого міста: четвертими фінішували майстри спорту України Олег Николин та Віталій Олевич, п’ятим – Олег Махмудов.

Команда Львівської області стала чемпіоном України. Приємно відзначити, що 70 відсотків очок для команди Львівщини принесли жидачівські важкоатлети, тож саме нашим землякам Львів завдячує перемогою.

30 травня голова райдержадміністрації Олександр Пітула зустрівся з майстром спорту міжнародного класу, тренером учасника Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Володимира Гози, переможцем европейських й світових турнірів із важкої атлетики Андрієм Гентошем. Під час розмови обговорили можливості розвитку спорту на Жидачівщині, підтримки важкоатлетів району.