Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Першість району. Шахи. III тур…

15 травня у м. Жидачеві пройшов третій тур першості району з шахів. 19 спортсменів змагалися за швейцарською системою у 11 турів у бліці (2 партії по 5 хв.). Зі старту лідерство захопив Іван Березовський (Чертіж). Але в четвертому турі він поступився Ігорю Пирогу (Гніздичів) 0:2, після чого Ігор Пиріг вже до кінця турніру не втрачав лідерської позиції і став переможцем – 18 очок. Іван Березовський другий – 17,5. За третє призове місце розгорілася боротьба між Йосипом Михайлюком (Гніздичів), Іваном Гілецьким (Любша), Дмитром Ратичем (Ходорів), Володимиром Карпінським (Жидачів).

 

В останньому турі Дмитро Ратич переміг Володимира Карпінського, Іван Гілецький – Василя Салія (Старе Село) по 2:0, а Йосип Михайлюк – Ігоря Пирога 1,5:0,5 очка. Тож у підсумку в Івана Гілецького, Дмитра Ратича і Йосипа Михайлюка стало по 13,5 очка, а за додатковим коефіцієнтом «бронза» в Івана Гілецького, далі Дмитро Ратич і Йосип Михайлюк. Шостий Андрій Франків (Межиріччя) – 13, сьомий Омелян Малик (Антонівка) – 12,5, по 11,5 очка в Олега Гулея (Ходорів), Володимира Карпінського, Василя Ковтала (Ходорів), по 11 – у Василя Салія, Руслана Тиндюка (Гніздичів), Володимира Бурцева (Ходорів).

 

Перші три призери нагороджені грамотами й грошовими преміями, наступні 10 – грошовими преміями.

…Шашки. Другий тур

За тиждень, 22 травня, у м. Жидачеві пройшов другий тур районної першості з шашок. Цього разу за круговою схемою змагалося 10 учасників, партія – 10 хв. Після 5 туру доволі несподівано лідирував Михайло Пиріг (Бережниця) із стовідсотковим результатом – 5 із 5-ти. Однак у шостому турі він поступився Івану Гілецькому (Любша). Натомість Іван Березовський (Чертіж) переміг Любомира Корду (Гніздичів) й очолив турнірну гонку. Вперто переслідував лідера Іван Гілецький. В останньому турі Іван Березовський розділив очки 0,5:0,5 з Михайлом Пирогом, натомість Іван Гілецький переміг Олега Тянюгіна (Ходорів) 1:0. У підсумку в Івана Березовського й Івана Гілецького стало по 8 очок із 9 можливих, але за додатковим коефіцієнтом переможцем турніру став Іван Березовський. Іван Гілецький другий, на третьому місці Любомир Корда – 7 очок. По 5,5 очка в активі Ігоря Яцковича (Гніздичів) та Михайла Пирога, 4,5 - у Михайла Вишньовського (Гніздичів).

Перші три призери нагороджені грамотами й грошовими преміями, всі решту – грошовими преміями.

Спонсор обох турнірів – депутат Жидачівської районної ради Микола Шумельда.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин