Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У першості області – знову чотири команди

3 квітня стартувала першість області з футболу. Як і торік, від нашого району у змаганні виступають чотири колективи.

Прем’єр-ліга: «Бори» і «Острів»

Як і в сезоні-2015, у найвищому ешелоні обласного футболу цьогоріч знову виступають сусіди «Бори» Бориничі і «Острів» (Чорний Острів). На сьогодні зіграно чотири тури. Стартували наші представники по-різному. Торішній бронзовий призер «Бори» на старті здобули перемогу у Новояворівську 1:0 (гол - Святослав Зубар). Потім несподівано поступилися вдома Торчиновичам 1:2 (Ярослав Волошин), після чого – дві перемоги у Мостиськах 2:0 (Ростислав Михальчук, Ярослав Волошин) і вдома над одним з фаворитів Демнею 1:0 (Олег Підлісецький). «Острів» стартував з двох нічиїх - у Торчиновичах 1:1 (Остап Потопляк) і вдома з Мостиськами 2:2 (Орест Жолква, Андрій Бурбан), після чого – дві поразки у Демні 2:5 (Іван Молоков, Орест Цвик) і вдома від львівської «Погоні» 0:3. Після чотирьох турів дорослий склад «Борів» йде другим – 9 очок. Попереду Винники -10, на третьому місці Демня – 9 очок. «Острів» на сьогодні дев’ятий – 2 очки. Щодо юнаків, то тут в обох наших колективів поки що здобутків немає, жодного очка юнаки як «Борів», так і «Острова» не здобули, і вони замикають турнірну таблицю.

У кінці травня, у неділю 29 травня, наші представники зустрінуться між собою на стадіоні Чорного Острова. До того обидві команди зіграють по два поєдинки. «Бори» 8 травня їдуть у Львів до «Погоні», 11 травня приймають «Соснівку». На «Острів» чекають два виїзди: 5 травня у Соснівку, 15 травня – у Гійче.

Перша ліга: ФК «Ходорів» і «Кохавинка»

Як і торік, тут наш район теж має двох представників. Але тут відбулася одна заміна: замість жидачівського «Авангарду» виступає ФК «Ходорів». До участі у першій лізі цьогоріч заявилась рекордна кількість команд -31. Вони розподілені на три групи. Відзначимо, що наші колективи виступають у різних групах (ФК «Ходорів» - у групі«Б», «Кохавинка» Гніздичів – у групі «В») і таким чином на першому етапі між собою не зустрінуться. На відміну від прем’єр-ліги (3 квітня) перша ліга стартувала на два тижні пізніше (17 квітня), тож на сьогодні тут зіграно два тури. Причому як ФК «Ходорів», так і «Кохавинка» обидва поєдинки стартових турів провели на власному стадіоні. У першому турі обидва колективи зіграли внічию: ФК «Ходорів» з Угерськом 1:1 (Василь Коцовський), «Кохавинка» з Бориславом 0:0. Внічию зіграла «Кохавинка» і у другому турі з Туркою 1:1 (Тарас Сенюра). А от ходорівчани перемогли вдома ФК «Черляни» 2:0 (Василь Коцовський, Андрій Мовчанюк). Після двох турів ФК «Ходорів» йде четвертим – 4 очки. У Підмонастиря, Верхньої Білки, Золочева – по 6.

У групі «В» попереду Східниця – 4 очки, далі Новошичі, Старий Самбір і Добромиль – по 3, Гніздичів п’ятий – 2 очки. Щодо юнаків, то ходорівчани спершу поступилися 0:2 Угерську, потім здобули перше очко з Черлянами 0:0. А от юні гніздичівці двічі поступилися: 1:4 Бориславу, 0:1 Турці.

8 травня Ходорів їде в Городок, Гніздичів – у Доброгостів.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин