Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Весняні кубки

За доброю традицією новий футбольний сезон у нашому районі відкривається розіграшами весняних кубків. Цьогоріч на Ходорівщині він стартував 27 березня, на Жидачівщині – 3 квітня. Формула розіграшу подібна: спершу – коловий груповий турнір, після чого – кубкова система на виліт. Є й відмінності. На Ходорівщині команд практично удвоє більше: 20 – 11. До того ж на Ходорівщині команди змагалися на груповій стадії на одному стадіоні, а на Жидачівщині – з роз’їздами. Не бракувало цьогоріч у кубку й несподіванок.

Жидачівщина. Сенсації від Журавна й Дем’янки-Лісної

Група «А»

Журавно – 5 очок, Монастирець, Володимирці по 4, Бережниця – 3.

Унікальна група! З 6 матчів – жодної перемоги господарів, дві нічиї по 1:1 за участю майбутнього переможця групи Журавна (вдома з Володимирцями й Монастирцем), аж 4 перемоги гостей, в тому числі – три з рахунком 1:0. Лише в одному поєдинку одна команда (Володимирці) забила більше одного гола – перемога у Бережниці 2:1. Справжню сенсацію створила команда Журавна, яка зуміла випередити досвідчені колективи Монастирця, Бережниці, Володимирців.

Група «Б»

Дем’янка-Лісна – 7, Гніздичів – 6, Подорожне – 4, Любша – 0.

Знову сенсація! Дебютант команда Дем’янки-Лісної зуміла випередити торішнього срібного призера Гніздичів, а також колектив Подорожного. У матчі першого туру Гніздичів – Любша рекорд – 6:0.

Група «В»

Вільхівці – 4, Мельничі – 3, Руда – 1 очко.

І тут сенсація назрівала: торішній чемпіон Вільхівці несподівано розійшовся миром 0:0 у Руді. І все ж у останньому турі – домашня перемога фаворита над Мельничами 4:0 і перший рядок турнірної таблиці.

За підсумками групового турніру в наступну стадію змагань вийшли переможці груп і краща друга команда – Гніздичів.

У неділю 24 квітня на стадіоні «Авангард» м. Жидачева відбулись півфінальні поєдинки. Журавно – Дем’янка-Лісна 3:1 (голи Володимир Мелекесцев – 2, Роман Конопацький – Андрій Маркевич).

Вільхівці – Гніздичів 3:1 (Богдан Кофлик, Володимир Колос, Яків Іванців – Орест Салдан).

Як бачимо, обидва півфінали завершилися з однаковим рахунком. У першій зустрічі вже на 10 хв футболісти Журавна вели перед 2:0 і спокійно довели зустріч до перемоги.

У поєдинку двох кращих команд сезону-2015 більшу частину зустрічі перевагою володів торішній чемпіон Вільхівці, що в підсумку й позначилось на кінцевому результаті зустрічі.

Таким чином, у фіналі весняного кубка Жидачівщини з футболу 2016 року 8 травня на стадіоні «Авангард» зустрінуться Журавно – Вільхівці.

Ходорівщина: Несподіванки у Городищенському

На Ходорівщині 20 команд-учасниць розподілено на 4 групи, де – кругова схема в одне коло.

Група «А»: (стадіон с. Загірочко): Вовчатичі – 10 очок, Загірочко – 8, Бортники, Ліщин – по 4, Сугрів – 1.

По суті боротьба звелася до протистояння досвідчених колективів Вовчатич, Бортник, Загірочка. В останньому турі футболісти Бортник несподівано поступилися 0:1 команді Ліщина і таким чином перші два місця за Вовчатичами і Загірочком. Відзначимо і перше очко абсолютного дебютанта команди Сугрова.

Група «Б» (стадіон с. Городище): Городище – 10, Жирово – 7, Рудківці – 6, Бориничі і Кам’яне – по 1.

Всупереч прогнозам несподівано втрутилася у боротьбу за перші дві путівки єдина команда другої ліги Рудківці. Все ж в останньому турі вона поступилася 0:4 господарям і припинила участь у змаганні.

Група «В» (стадіон с. Городищенське): Лучани – 9, Юшківці – 7, різниця м’ячів 12:5, Чорний Острів – 7, 8:3, Городищенське – 5, Дроховичі –0.

Тут – сенсація! Колективи другої ліги Лучани і Юшківці зуміли випередити старших за рангом Чорний Острів і Городищенське. Лучани стали переможцями достроково – три стартові перемоги із загальним рахунком 13:2. В останньому турі футболісти Юшківців перемогли 8:1 Дроховичі і як за кращою загальною різницею м’ячів, так і за підсумком особистої зустрічі (1:0) випередили Чорний Острів.

Група «Г» (стадіон смт. Нові Стрілища): Старі Стрілища – 10, Дуліби – 9, Нові Стрілища – 6, Вибранівка – 2, Квітневе – 1.

Як і в групі «А», тут за першість боролися три колективи першої ліги. І тут все вирішилося в останньому турі: футболісти Старих Стрілищ у доданий час перемогли «земляків» із Нових Стрілищ 3:2 і стали переможцями групи.

Ігор Маркевич.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин