Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шаховий калейдоскоп

Загалом п’ять шахових турнірів відбулося у нашому районі. Про два з них – турнір пам’яті Героя України Романа Точина та перший тур першості району з шахів – ми вже розповідали. Сьогодні про три інші змагання.

Перший шаховий

17 січня у м. Жидачеві за спонсорства жителя с. Старого Села Василя Салія відбувся перший у 2016 році шаховий турнір. 16 спортсменів змагалися за круговою схемою у бліці – дві партії по 5 хв. За явною перевагою перше місце здобув Андрій Кобрій з Гніздичева – 28 очок із 30 можливих, лише дві нічиї із земляками Ігорем Пирогом і Йосипом Михайлюком, жодної поразки. За друге-третє місця змагалися Іван Березовський (Чертіж), Ігор Пиріг, Юрій Лешко (Ходорів). У підсумку зігравши внічию в останньому турі 1:1 з Ігорем Пирогом, друге місце посів Іван Березовський – 25 очок. На третьому Ігор Пиріг – 24,5, на четвертому Юрій Лешко – 23 очки. Далі спортсмени у турнірній таблиці розташувались попарно: Орест Долінський (Жидачів) – 18,5, Василь Салій – 18 та Омелян Малик (Антонівка), Олег Гулей (Ходорів) – по 15,5 очка.

Перші три призери нагороджені грамотами, перші сім – грошовими преміями.

Турнір пам’яті Богдана Джуса

31 січня в м. Жидачеві втретє пройшов турнір пам’яті знаного шахіста, уродженця с. Дубравки Богдана Джуса. У змаганні за швейцарською системою у 7 турів, партія – 15 хв, взяли участь 25 учасників зі Львова, Рогатина, Нового Роздолу, всього нашого району.

У перших 4 турах чотири перемоги здобув львів’янин Мирослав Лопатчак, у тому числі у другому турі – над, як виявилося, основним конкурентом, своїм земляком Володимиром Нарипником. І хоч у 5 турі Мирослав Лопатчак поступився Івану Гілецькому (Любша), надалі він здобув перемоги над Володимиром Карпінським (Жидачів) та Іваном Березовським (Чертіж), все ж за додатковим коефіцієнтом він став переможцем змагання – 6 очок із 7 можливих. Також 6 очок у Володимира Нарипника, він другий. Кращий із наших шахістів гніздичівець Ігор Пиріг третій – 5 очок. Він теж за додатковим коефіцієнтом посів вище місце від Івана Гілецького та Ігоря Дідуха (Львів). По 4 очки в активі шести спортсменів: Євгена Трушака (Рогатин), Івана Березовського, Володимира Верхоли (Львів), Василя Ковтала (Ходорів), Ігоря Югана, Петра Лисого (обидва Рогатин).

Перші три спортсмени нагороджені грамотами і грошовими преміями, наступні 7 – грошовими преміями.

Вдруге – за явною перевагою

20 березня у м. Жидачеві пройшов другий тур першості району з шахів. Цього разу 20 спортсменів змагалися за швейцарською системою у 9 турів, партія – 15 хв. З перших турів лідерство захопив чемпіон двох останніх років гніздичівець Ігор Пиріг і в підсумку став переможцем – 8 очок із 9 можливих, аж півтора очки переваги над найближчим суперником (у першому турнірі районної шахової першості перевага Ігоря Пирога над другим місцем становила 2 очки). Також упевнено всю турнірну дистанцію йшов на другому місці Василь Ковтало з Ходорова. Й хоча в останньому турі він поступився 0:1 своєму земляку Дмитру Ратичу, все ж друга позиція Василя Ковтала сумніву не викликає – 6,5 очка. Саме завдяки перемозі в останньому турі третє місце здобув Дмитро Ратич, що за додатковим коефіцієнтом випередив Тиграна Григоряна (Нові Стрілища) й Івана Березовського (Чертіж), у яких теж по 6 очок. На шостому місці Омелян Малик (Антонівка) – 5,5, по 5 очок у чотирьох шахістів: Івана Гілецького (Любша), Михайла Ошуста (Лучани), Андрія Франківа (Межиріччя), Дмитра Коростенського (Любша), по 4,5 очка у ходорівчан Валерія Тягуна, Зеновія Пшика, Володимира Бурцева.

Перші три спортсмени нагороджені грамотами й грошовими преміями, наступні 10 – грошовими преміями.

Спонсором турніру пам’яті Богдана Джуса, як і двох турнірів першості району з шахів, став депутат Жидачівської районної ради Микола Шумельда, за що йому щире спасибі.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин