Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Волейбол. Дорослі – другі

З листопада 2015 року по лютий 2016 року проходила першість області з волейболу серед дорослих команд. Загалом 13 колективів розподілено на 2 групи – вищу (6 команд) та нижчу (7 команд), де - кругова схема у два кола з роз’їздами.

Обидва наші колективи з Жидачева та Бережниці виступали у нижчій групі «Б». Виступили вони по-різному. Жидачів у підсумку набрав 25 очок і посів друге призове місце, поступившись тільки команді Комарного – 31 і значно випередивши бронзового призера «Олімп» з Мостиськ – 14 очок. На 4 місці дрогобицький «Олюр-Транс» – 13, далі розташувалися команди Дрогобицького державного педагогічного університету та Бережниці – по 10, новояворівський «СКАЙ-НЕТ» - 6 очок.

Щодо жидачівців, то вони поступилися тільки переможцю Комарному двічі по 1:3, а з земляків із Бережниці двічі перемогли 3:0 і 3:1.

У складі команди Жидачева під керівництвом граючого тренера Тараса Іваника виступали виключно вихованці відділення волейболу Жидачівської ДЮСШ: Володимир Сікорський, Тарас Свередюк, Арсен Вдовичин, Павло Николин, Василь Філіповський, Олег Максимів, Роман Колодій.

Чемпіоном в області з волейболу у групі «А» стали волейболісти Борислава, срібним призером – Сокаль, бронзовим – Броди, далі в турнірній таблиці розташувалися львівські «Лісотех», «Барком-2», «Омега».

У березні волейболісти з Жидачева проведуть стиковий матч проти «Баркома-2» за право виступати у сезоні-2016-2017 років у вищій лізі.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин