Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На завершення – два фінали

Завершальним акордом футбольного сезону-2015 на Ходорівщині стали два фінальних поєдинки, що відбулися 20 грудня на ходорівському стадіоні «Будівельник». У першому з них змагалися юнаки, у другому – дорослі.

Юнаки – «Зоря» Бортники

Восени 2015 року на Ходорівщині вдруге пройшов розіграш кубка серед юнацьких команд. У сезоні-2015 змагалися 5 колективів. Спочатку – кругова схема в одне коло, після чого 4 кращі команди за кубковою схемою на виліт визначили переможця. Підсумки першого етапу: Ходорів – 7 очок, Дуліби – 7, Нові Стрілища – 7, Бортники – 4, Городищенське – 3. У півфіналах перша команда змагалася з четвертою, друга – з третьою. Поєдинки закінчилися з однаковим рахунком 1:0 – Бортники перемогли Ходорів, Дуліби – Нові Стрілища.

Фінал. «Зоря» Бортники – «Сокіл» Дуліби 1:1, пенальті 5:4. Голи: Іван Магасевич, 47 хв – Володимир Герич, 59 хв. Рівна боротьба в обох таймах. У середині другої половини зустрічі (тайм 30 хв) нападник бортниківчан Іван Магасевич з близької відстані відкрив рахунок, за хвилину до завершення після кутового Володимир Герич його зрівняв – 1:1. У серії пенальті влучнішими виявилися бортниківчани 5:4.

Пам’ятними призами відзначено кращих гравців фінального поєдинку Тараса Басараба (Бортники) і Михайла Скрута (Дуліби).

Дорослі – «Сокіл» Дуліби

У цей же день, 20 грудня, відбувся матч за суперкубок. У ньому зустрілися чемпіон-2014 року «Сокіл» Дуліби і володар осіннього кубка «Луг» Добрівляни.

«Сокіл» Дуліби – «Луг» Добрівляни 1:1, пенальті 6:5. Голи: Богдан Гриньків, 74 хв – Георгій Яворський, 53 хв. Матч дорослих виявився по суті ідентичним попереднього фіналу юнаків. Після першого тайму також було 0:0, незабаром нападник Добрівлян Георгій Яворський прямим ударом метрів із 25 вразив ворота суперника, а через 20 хв його опонент Богдан Гриньків вдало зіграв на добиванні – знову 1:1. У серії пенальті влучніше пробили дулібівчани 6:5.