Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Завершальний важкоатлетичний

19 грудня 2015 року в приміщенні львівського спортклубу «Енергетик» відбувся завершальний турнір з важкої атлетики до Дня Святого Миколая.

Змагання пройшли у різних вікових групах і вагових категоріях. Успішно виступили важкоатлети Жидачівського СК «Аполон». Вони посіли 9 перших, 3 других і 3 третіх місця. І в підсумку – перше загальнокомандне місце. Зокрема переможцями стали: Артур Гентош, Володимир Котельчук, Ярослав Мудрий, Володимир Галій, Михайло Давидів, Богдан Гоза, Богдан Приймак, Олег Кобрин, Галина Дідик, срібними призерами - Владислав Коцовський, Юрій Гондзьо, Ігор Бондаренко, бронзовими – Дмитро Токарчик, Ян Веприк, Зеновій Кузишин.

Варто відзначити юного Богдана Приймака, який став абсолютним чемпіоном у віковій категорії до 15 років. Призами від дирекції львівської ДЮСШ «Енергетик» нагороджено жидачівців Романа Іринчука – за виконання нормативу майстра спорту України і Володимира Гозу – за високі спортивні досягнення у 2015 році.