Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У жидачівських гандболісток – повний комплект

У трьох турнірах взяли участь останнім часом юні гандболістки Жидачівської ДЮСШ. І назбирали повний комплект – перше, друге, третє місця.

Перше: міжнародний «Кубок осені»

18-19 жовтня у Великому Любіні Городоцького району пройшов міжнародний турнір серед дівчат-гандболісток 2000 р.н. і молодших. У турнірі, окрім господарок, взяли участь наші землячки й три команди з Республіки Польща. Юні жидачівські гандболістки перемогли польських гандболісток із Львувека 25:7, Томашува 18:12, Зажечува 15:9, розійшлися миром 21:21 з Городком і за кращої загальної різниці м’ячів стали переможцями турніру. На другому місці господарки, далі Зажечув, Томашув, Львувек. Наша команда нагороджена кубком, а її гравці - пам’ятними медалями.

Друге: першість області

5 листопада в м. Буську пройшла першість області з гандболу серед дівчат 2003-2004 р.н. Шість команд, розподілених на дві групи, змагалися у групах за круговою схемою, після чого – стикові зустрічі. У своїй групі юні жидачівки перемогли ровесниць із львівського «Автомобіліста» 14:6, Буська 18:3 і вийшли у фінал. В іншій групі переможцем стала Кам’янка-Бузька, далі Новояворівськ і Городок. Стикові зустрічі: за перше місце Кам’янка-Бузька – Жидачів 15:8, за третє місце Львів – Новояворівськ 16:15, за п’яте місце Городок – Буськ 14:8. Таким чином чемпіонками області стали юні гандболістки Кам’янки-Бузької, срібними призерами – Жидачева, бронзовими – Львова, далі Новояворівськ, Городок, Буськ.

Приємно, що у складі нашої команди виступали п’ять гандболісток відділення гандболу з смт. Журавна (тренер Наталя Проць).

Третє: «Кубок Галичини»

29-30 жовтня у м. Новояворівську втретє пройшов традиційний «Кубок Галичини» серед дівчат-гандболісток 2000 р.н. і молодших. Тут 5 колективів змагалися за круговою схемою. Наші юні гандболістки перемогли 20:19 команду обласної ДЮСШ м. Львова, 16:10 Яворова, поступилися Новояворівську 11:16, Кам’янці-Бузькій 15:18. Переможець турніру Кам’янка-Бузька, на другому місці Новояворівськ, на третьому Жидачів, далі Львів і Яворів. Турнір пройшов за сприяння президента федерації гандболу Львівщини Романа Федишина.

Готував всі три наші гандбольні колективи тренер Жидачівської ДЮСШ Андрій Давидчак.