Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У жидачівських гандболісток – повний комплект

У трьох турнірах взяли участь останнім часом юні гандболістки Жидачівської ДЮСШ. І назбирали повний комплект – перше, друге, третє місця.

Перше: міжнародний «Кубок осені»

18-19 жовтня у Великому Любіні Городоцького району пройшов міжнародний турнір серед дівчат-гандболісток 2000 р.н. і молодших. У турнірі, окрім господарок, взяли участь наші землячки й три команди з Республіки Польща. Юні жидачівські гандболістки перемогли польських гандболісток із Львувека 25:7, Томашува 18:12, Зажечува 15:9, розійшлися миром 21:21 з Городком і за кращої загальної різниці м’ячів стали переможцями турніру. На другому місці господарки, далі Зажечув, Томашув, Львувек. Наша команда нагороджена кубком, а її гравці - пам’ятними медалями.

Друге: першість області

5 листопада в м. Буську пройшла першість області з гандболу серед дівчат 2003-2004 р.н. Шість команд, розподілених на дві групи, змагалися у групах за круговою схемою, після чого – стикові зустрічі. У своїй групі юні жидачівки перемогли ровесниць із львівського «Автомобіліста» 14:6, Буська 18:3 і вийшли у фінал. В іншій групі переможцем стала Кам’янка-Бузька, далі Новояворівськ і Городок. Стикові зустрічі: за перше місце Кам’янка-Бузька – Жидачів 15:8, за третє місце Львів – Новояворівськ 16:15, за п’яте місце Городок – Буськ 14:8. Таким чином чемпіонками області стали юні гандболістки Кам’янки-Бузької, срібними призерами – Жидачева, бронзовими – Львова, далі Новояворівськ, Городок, Буськ.

Приємно, що у складі нашої команди виступали п’ять гандболісток відділення гандболу з смт. Журавна (тренер Наталя Проць).

Третє: «Кубок Галичини»

29-30 жовтня у м. Новояворівську втретє пройшов традиційний «Кубок Галичини» серед дівчат-гандболісток 2000 р.н. і молодших. Тут 5 колективів змагалися за круговою схемою. Наші юні гандболістки перемогли 20:19 команду обласної ДЮСШ м. Львова, 16:10 Яворова, поступилися Новояворівську 11:16, Кам’янці-Бузькій 15:18. Переможець турніру Кам’янка-Бузька, на другому місці Новояворівськ, на третьому Жидачів, далі Львів і Яворів. Турнір пройшов за сприяння президента федерації гандболу Львівщини Романа Федишина.

Готував всі три наші гандбольні колективи тренер Жидачівської ДЮСШ Андрій Давидчак.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин