Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вперше – турнір пам’яті Богдана Нагірного

25 жовтня у с. Юшківцях вперше пройшов турнір пам’яті гравця місцевої команди Богдана Нагірного, який трагічно загинув у липні 2014 року, назавжди залишившись 27-річним.

Перед початком турніру – хвилююча розповідь про загиблого товариша, хвилина мовчання у його пам'ять…

У змаганні за кубковою схемою взяли участь 4 команди, матч – по 2 тайми по 25 хв, нічия – пенальті. У першому півфіналі господарі завдяки двом голам у другому таймі форварда Андрія Сокальчука перемогли футболістів Лучан – 2:0. Впертішим виявився другий фінальний поєдинок. Під завісу першого тайму футболіст с. Репехова Олег Гаврищишин відкрив рахунок, на останній хвилині другого тайму гравець Соколівки Назар Сенишин його зрівняв – 1:1. Свого апогею напруга досягла у серії пенальті. Врешті у дев’ятій серії гравець Соколівки поставили переможну крапку – 8:7. У матчі за 3 місце Лучани – Репехів нападник Лучан Микола Биковський за 3 хв до закінчення першого тайму забив гол, що й став вирішальним. 1:0 - і команда Лучан стає третім призером турніру. У фіналі Соколівка – Юшківці у першому таймі команди обмінялися голами (Володимир Кобрин, 2 хв – Олег Сокальчук, 18 хв). У другій половині зустрічі голів забито не було, а в серії пенальті знову влучнішими виявилися футболісти Соколівки 4:2.

Переможець турніру «Гроза» Соколівка нагороджена красивим кубком, срібний і бронзовий призери «Юність» Юшківці і «Юність» Репехів – грамотами і відповідними пам’ятними медалями. Від імені федерації футболу Ходорівщини грамотами нагороджено організаторів турніру капітана місцевої команди Олега Сокальчука й півзахисника Володимира Германа. А загалом – це було по-справжньому дружнє футбольне свято, що надовго запам’ятається всім його учасникам.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин