Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Традиційний шахово-шашковий турнір пам’яті братів Кривцунів

Нещодавно у МБК «Папірник» м. Жидачева вдруге пройшов традиційний турнір пам’яті уродженців с. Монастирця братів Євгена та Романа Кривцунів. Євген досяг великих успіхів у змаганнях із шахів, Роман більше захоплювався шашками. Тож за спонсорства доньки Євгена - Юлії (нині проживає у Німеччині) шахова районна федерація організувала відкритий шахово-шашковий турнір на їх честь.

Змагання пройшли, можна сказати, за новітньою, зовсім незвичною схемою. Спершу паралельно проводились окремі турніри з шахів і шашок. Після цьоого по п’ять кращих учасників турнірів у вирішальному змаганні зустрічалися за круговою схемою по 2 партії (одна – шахи, друга – шашки). І шаховий, і шашковий турніри відбулися за швейцарською системою у дев’ять турів з бліцу (партія – 5 хв).

У турнірі з шахів взяли участь 15 спортсменів. Тут у підсумку три шахісти набрали 7,5 очка із 9 можливих. За додатковим коефіцієнтом переможцем став майстер ФІДЕ Віталій Затонських із м. Стрия. На другому місці Ігор Пиріг із Гніздичева, на третьому - Ігор Заблоцький (Новий Розділ). Вони на 1,5 очка випередили Андрія Франківа з Межиріччя (6 очок). Далі йдуть Омелян Малик (Антонівка) – 5,5, Євген Трушак (Рогатин) і Василь Ковтало (Ходорів) – по 5, Андрій Кобрій (Гніздичів), Мирон Людкевич, Ігор Юган (обидва Рогатин), Володимир Бурцев (Ходорів) – в усіх по 4,5 очка.

Також гостра боротьба розгорнулася між 13 шашкістами. Переможець жидачівець Володимир Чмелик – 6,5 очка із 9 можливих, на другому місці Михайло Вишневський (Гніздичів), на третьому Іван Гілецький (Любша) – в обох по 6 очок. Також 6 очок у Івана Березовського (Чертіж), по 5,5 – в Любомира Корди (Гніздичів і Олега Гулея (Ходорів), по 5 – в Михайла Пирога (Бережниця), Мирона Ткача (Гніздичів), 4,5 – у Дмитра Коростенського (Любша), 4 – в Ігоря Яцковича (Гніздичів).

Завершальним акордом змагання став об’єднаний шахово-шашковий турнір. Шахіст Андрій Франків відмовився у ньому виступати, його місце зайняв Євген Трушак. Як і в турнірі з шахів, тут в об’єднаному змаганні перші три призери набрали однакову кількість очок – по 13,5 із 18 можливих. Переможець об’єднаного турніру Ігор Заблоцький, на другому місці Віталій Затонських, на третьому – Іван Березовський. На подальших місцях Ігор Пиріг – 9,5, Володимир Чмелик та Іван Гілецький – по 9, Євген Трушак – 7, Любомир Корда – 6,5, Омелян Малик – 5,5, Михайло Вишневський – 3 очки.

Переможці кожного з турнірів нагороджені красивими кубками, перші три призери – грамотами, 10 кращих з кожного окремого змагання – грошовими преміями. Змагання пройшли у дружній святковій атмосфері й принесли його учасникам чимало приємних хвилин.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин