Жидачівець став учасником міжнародного марафону

Ігор Пилипів із Жидачева цьогоріч випробував свої сили на 6-тому Київському міжнародному марафоні «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015».

 

До цього Ігор неодноразово брав участь у півмарафонах, що відбувалися у різних містах України. 27 вересня забіг на дистанції 42 км став для Ігоря випробуванням своїх фізичних та емоційних сил. Не все так вийшло гладко як цього б хотілося спортсмену, проте 86 місце серед 500 учасників з результатом у 3 год 35 хв є вагомим досягненням.

 

На досягнутому Ігор зупинятись не збирається. Всього за тиждень він візьме участь у півмарафонах, що пройдуть у Білій Церкві, а згодом у м. Івано-Франківську.

27 вересня у столиці відбувся 6-й Київський міжнародний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015». Цього разу захід об’єднав 3 800 спортсменів з 34 країн світу. Переможцями головного забігу стали Євген Глива та Яна Кулікова.

Маршрут на дистанцію 42, 195, проліг у одне коло Києвом. Він починався з Хрещатика, пролягав повз Києво-Печерську Лавру, учасники пробігли біля музею Великої Вітчизняної війни, по мосту Патона, повз Десятину церкву, Михайлівській собор та інші мальовничі місця Києва.

До організації марафону було залучено близько 500 волонтерів. Медична підтримка складалася з 22 карет швидкої допомоги, 60 волонтерів «Червоного Хреста». Безпеку заходу забезпечувало 1300 співробітників поліції та національної гвардії.

Надрукувати