Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ми їхали за перемогою

17-18 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля» відбулася ХХVІІІ Спартакіада інвалідів Львівщини. Уже 14 років поспіль інваліди району беруть участь в обласних фінальних змаганнях. Цьогоріч була представлена команда з семи осіб з обмеженими фізичними можливостями на чолі з керівником Галиною Пашко. Участь у фінальних змаганнях з бочче, армреслінгу, дартсу, бомбаскету взяли Андрій Гусак, Марія Халос, Ігор Пастернак, Марія Талама, Оксана Олійник, Ярослав Талама, Марія Галюк.

Найкращих результатів у змаганнях з армреслінгу досягла Марія Талама, завоювавши перше призове місце. Вітали з перемогою і Андрія Гусака, який виборов перше місце у змаганнях з бомбаскету.

Призерів нагороджено золотими медалями та грамотами «Інваспорту».

Бронзовою медаллю нагороджено і Таламу Ярослава, який був третім у грі з бочче. Жидачівська команда з гри в бочче, в якій брали участь Ігор Пастернак, Галина Пашко та Ярослав Талама, вибороли четверте місце. А ось у бігу на 60 метрів Оксана Олійник була сьомою, з дартсу – сімнадцятою.

Крім спортивних змагань, проводились і художньо-естетичні конкурси, в яких взяла участь Оксана Олійник. За авторський вірш «Мелодія літнього дощу» вона нагороджена Дипломом за високу майстерність, артистичність та розвиток творчого потенціалу людей з інвалідністю, а за майстерно виконані роботи з вишивання, які представлені на виставку (рушники, ікони), – Дипломом за високу творчу майстерність та успіхи у справі популяризації народної творчості заради розвитку людей з інвалідністю. Нагороди вручено Львівською обласною асоціацією інвалідів«Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Інваспортсмени району з обласних фінальних змагань повернулися з хорошим настроєм та задоволені.

Єдиною незручністю під час поїздки стала відсутність власного транспорту для перевезення учасників спартакіади. Автомобілем Жидачівської центральної районної лікарні їх було доставлено лише до Львова. Безкоштовний проїзд додому зі Львова спортсменам забезпечили працівники ТзОВ ВАТ «Жидачівавтотранс». Та незважаючи ні на що, ми щиро вдячні всім, хто допоміг команді Жидачівщини взяти участь у фінальних змаганнях обласної Спартакіади інвалідів Львівщини. Зокрема заступнику голови райдержадміністрації Ользі Мельник, завідувачу сектору молоді та спорту райдержадміністрації Йосипу Будзінському та волонтеру, засновнику організації «Час справедливості» Богданові Куку - за надану матеріальну допомогу для організації поїздки.

Марія Мацук, голова Жидачівської районної асоціації інвалідів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин