Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кубки: тепер – півфінали

За доброю традицією футбольний сезон для сільських команд нашого району розпочинається з розіграшу весняних кубків.

Цьогоріч і на Жидачівщині, і на Ходорівщині кубкові змагання стартували синхронно – у неділю, 22 березня. Є й відмінності: на Ходорівщині кількість команд-учасниць майже удвічі більше (18 – 10), різниться і формула проведення турніру.

Жидачівщина: сенсація від Журавна

10 команд-учасниць розподілено за територіальним принципом на дві групи по 5 колективів, де – кругова схема в одне коло, дві кращі команди виходять у півфінал.

Група «А»: Вільхівці – 9 очок, Бережниця – 7, різниця м’ячів 4:5, Гніздичів – 7, 9:5, Лівчиці – 5, Заріччя – 0.

Фаворит групи срібний призер двох останніх років Вільхівці стартували з несподіваної поразки у Гніздичеві 0:1. Однак потім здобули перемоги над Заріччям 5:1, Лівчицями 2:1, Бережницею 3:0 і фінішували першими. А от доля другого прохідного місця вирішувалася у зустрічі останнього туру Лівчиці – Гніздичів, де кожній з команд для виходу в наступне коло потрібна була перемога. За 5 хв до завершення гніздичівці вели перед 1:0. Але футболісти Лівчиць зуміли зрівняти рахунок, нічия 1:1 і за рахунок домашньої перемоги у другому турі над Гніздичевом 2:1 друге місце посіла команда Бережниці.

Група «Б»: Журавно – 10, Монастирець – 9, Володимирці – 7, Мельничі – 3, Лисків - 0 очок. Переможцем групи сенсаційно стала команда Журавна, яка торік фінішувала на 12 місці серед 14 команд: перемоги над Лисковом 2:1, Мельничами 2:0, Монастирцем 3:1, нічия з Володимирцями 0:0. На другому місці Монастирець, який переміг вдома у ключовому поєдинку Володимирці 2:0.

Таким чином, у півфіналі кубка Жидачівщини зустрінуться Журавно – Бережниця, Вільхівці – Монастирець.

Ходорівщина

Формула проведення кубкового турніру на Ходорівщині цьогоріч принципово нова. Хоча… На першому етапі за традицією команди змагалися на одному стадіоні за круговою схемою в одне коло. У цих двох групах виступало по 4 команди.

Група «А», стадіон Загірочка: Бортники – 9, Вовчатичі – 6, Загірочко – 3, Добрівляни – 0.

Прогнозовано переможцем групи стали футболісти Бортник, які у трьох зустрічах пропустили лише 1 гол. У ключовому поєдинку останнього туру футболісти Вовчатич перемогли 2:0 команду господарів і фінішували другими.

Група «В», стадіон смт. Нові Стрілища: Старі Стрілища – 7, Нові Стрілища – 6, Дуліби – 4, Грусятичі – 0. Сусіди – футболісти Нових і Старих Стрілищ зуміли випередити торішнього чемпіона команду Дуліб, яка, правда, виступала в різко омолодженому складі. В останньому турі Старі Стрілища перемогли 3:2 Нові Стрілища і стали переможцями групи.

Ще у двох групах змагалося по 5 колективів.

Група «Б», стадіон с. Жирова: Жирова – 9, Городище – 7, Кам’яне – 5, Рудківці – 4, Піддністряни - 3 очки. Тут все вирішилося в останньому турі, в якому обидва поєдинки закінчились з однаковим рахунком 3:2. Саме з таким результатом футболісти Жирова перемогли команду Городища і стали першими.

Не можна не відмітити і справжній спортивний дух футболістів Піддністрян. Не маючи жодних шансів на прохід у наступне коло змагань, вони все ж зуміли перемогти сусідів з Рудківців 3:2, тим самим позбавили останніх надій на продовження боротьби, «подарувавши» путівку в наступне коло змагань футболістам Кам’яного.

Група «Г», стадіон с. Городищенське: Бориничі – 8, (11:6), Городищенське – 8, (10:6), Чорний Острів – 5, (8:9), Лучани – 5 (7:9), Вибранівка – 0. Найрівніша й найпринциповіше група: практично кожен другий матч (4 із 10) завершувався внічию. У підсумку все вирішила загальна різниця м’ячів: саме по цьому показнику Бориничі стали у групі першими, а футболісти Чорного Острова здобули третю прохідну путівку.

Новинкою цьогорічного розіграшу кубка на Ходорівщині стали поєдинки за вихід у чвертьфінал між кращими командами груп, де було по 4 колективи. Після цього вони «виходили» на треті колективи груп, де було по 5 команд.

Матчі за вихід у чвертьфінал

Бортники – Нові Стрілища 0:0, 1:0, Вовчатичі – Старі Стрілища 1:2, 2:2. Всі чотири зустрічі пройшли у напруженій боротьбі. Футболісти Бортник після домашньої нічиєї зуміли здобути перемогу в гостях, як і команда Старих Стрілищ: звитяга в гостях, нічия вдома.

Чвертьфінали

Бориничі – Городище 0:2. голи: Роман Стрийський, Мар’ян Бучинський, Жирова – Городищенське 1:2 Андрій Дронь, пенальті – Іван Солтус, Андрій Олійник, Бортники – Чорний Острів 1:0, Віталій Баторик, Кам’яне – Старі Стрілища 2:1, Олег Шальвіра, Назар Шутка – Олег Микієвич.

Перші два чвертьфінальні поєдинки відбулися на стадіоні «Будівельник» м. Ходорова, інші два – на стадіоні с. Жирова. Всі вони відзначалися впертою спортивною боротьбою, а переможці по праву здобули путівки у півфінал.

Таким чином, у півфіналі кубка Ходорівщини зустрінуться: Бортники – Городище, Кам’яне – Городищенське.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин