Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Знову перші

4 квітня у спорткомплексі «Динамо» м. Львова пройшла особиста-командна першість Львівщини з важкої атлетики серед кадетів до 17 років. Змагалося 6 команд, більш як 70 спортсменів. За доброю традицією перше місце у командному заліку посіли юні важкоатлети жидачівського спортивного клубу «Аполон». На другому-третьому місцях львівські СК «Богатир» і «Динамо».

З-поміж 13 спортсменів (11 юнаків, 2 дівчини) найкраще серед наших виступили Андрій Ковальчук (вагова категорія 62 кг) і Тарас Марусов (94 кг), а також двоє дівчат - Галина Дідик (38 кг), Марія Короткевич (53 кг), які у своїх вагових категоріях стали першими. Другі місця у своїх вагових категоріях посіли Юрій Гондзьо (50 кг), Павло Маркевич (62 кг), Євстахій Тижбір (69 кг), третє – Володимир Галій (50 кг) і Віталій Іваськів (62 кг).

За підсумками змагання наші важкоатлети-переможці Андрій Ковальчук, Тарас Марусов, Галина Дідик, Марія Короткевич здобули право представляти Львівщину у чемпіонаті України серед кадетів до 17 років у м. Запоріжжі 28-29 травня.