Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Кубок Весни»

5 березня на футбольному майданчику зі штучним покриттям Жидачівської ДЮСШ пройшов перший Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Весни» під патронатом Андрія Кіндифори серед дітей 2004-2005 р. н.

У змаганнях взяли участь 8 команд, які були розбиті на дві групи. До групи «А» потрапили: Жидачів-1, Миколаїв, Козова (Тернопільська обл.) та Стрий, до групи «В» - Новий Розділ, Дрогобич, «Скала» м. Стрий та Жидачів-2. Турнір проходив за коловою системою у групах. Команда, яка посіла І місце в груповому турнірі, потрапляла у фінал, а яка посіла ІІ місце боролася за третє призове місце. Ігри в групах проходили у рівній та напруженій боротьбі. Наші юні футболісти в групі «А» впевнено обіграли Стрий з рахунком 4:1, Миколаїв 2:1,Козову 4:1 та потрапили у фінал, де на них чекала команда із Нового Роздолу, яка на шляху до фіналу обіграла Дрогобич з рахунком 4:1, Жидачів-2 3:0 та «Скалу» 3:1.

За третє місце зустрілися команди з Дрогобича та Козової. Сильнішими виявилися юні футболісти з Дрогобича, які перемогли однолітків із Козової з рахунком 5:3.

Фінальна гра між Жидачівською ДЮСШ та Новороздільською ДЮСШ вийшла напруженою та емоційною. Юні футболісти показали неабияку майстерність та порадували вболівальників змістовною грою. З перших хвилин матчу юні жидачівці на високих швидкостях взяли гру під свій контроль та довели її до перемоги з рахунком 3:2. Результат матчу відкрив гравець Жидачівської ДЮСШ Станіслав Сенюра, він же у середині першого тайму подвоїв рахунок, та юні футболісти із Нового Роздолу в кінці першого тайму зуміли забити один м'яч. У другому таймі гравець Жидачівської ДЮСШ Михайло Раско забив третій гол і тільки на останній хвилині зустрічі хлопці з Нового Роздолу за допомогою рикошету зуміли скоротити рахунок до 3:2. Заслужена перемога Жидачівської ДЮСШ.

Кращим воротарем турніру став гравець Жидачівської ДЮСШ Микола Квас, а гравцем турніру –– Михайло Раско. Чемпіони та призери нагороджені кубками та медалями, які особисто вручив меценат турніру Андрій Кіндифора.