Гандбольний турнір у Жидачеві

У п'ятницю та суботу 6-7 березня в Жидачівській ДЮСШ відбувся ІХ Всеукраїнський гандбольний турнір «Весняний пролісок» серед дівчат 2003-2004 р. н., спонсором якого став вже відомий меценат, керівник ТОВ «КПК-АгроІнвест» -Андрій Кіндифора.

У змаганнях взяло участь сім команд, які були розбиті на дві підгрупи. Першого дня ігри в підгрупах визначили претендентів на перемогу в турнірі. Так, у першій підгрупі І перше місце зайняла команда Жидачівської ДЮСШ (тренер-викладач Давидчак Андрій), II – команда Новояворівської ДЮСШ, III – Тячівської ДЮСШ та IV – команда Ужгородської ДЮСШ-2. У другій підгрупі перше місце зайняла команда Кам'янка-Бузької ДЮСШ, друге і третє – команди ДЮСШ м. Городка та ДЮСШ м. Ужгорода відповідно.

У боротьбі за третє місце в турнірі команда ДЮСШ Новояворівська поступилась команді ДЮСШ Городка з рахунком (9:15), а в боротьбі за перше місце команда Кам'янка-Бузької ДЮСШ обіграла команду Жидачівської ДЮСШ з рахунком (22:18). Кращим бомбардиром стала Христина Майкут (ДЮСШ м. Жидачів), а кращим гравцем – Софія Чмир (ДЮСШ м. Жидачів).

Відділення гандболу Жидачівської ДЮСШ, юні спортсмени та батьки висловлюють подяку п. Андрію Кіндифорі та надіються на подальшу співпрацю.

Надрукувати