Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Артур Гордишинський – срібний призер національного турніру

Жидачівські спортсмени вкотре здобувають почесні перемоги на всеукраїнському рівні. Так, наш земляк Артур Гордишинський повернувся з Національного турніру з важкої атлетики зі срібною нагородою.

Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок пройшов 25-28 лютого у м.Чернігові. Участь у ньому взяли близько 200 найсильніших спортсменів країни, серед яких чемпіони України, переможці та призери чемпіонатів Європи та світу.

У другий день змагань срібну нагороду у ваговій категорії до 69 кг здобув студент 1-го курсу Львівського училища фізичної культури Артур Гордишинській, який у сумі двоборства показав результат 262 кг (ривок - 116 кг та поштовх - 146 кг).

Це перша нагорода нашого важкоатлета серед дорослих спортсменів і блискавичний успіх! Адже хлопець лише нещодавно перейшов у нову для себе вагову категорію, до того ж ще юніор за віком. Та до перемог йому не звикати: талановитий спортсмен - чемпіон України серед юнаків та юніорів, рекордсмен України серед юнаків у двоборстві. Вітаємо Артура і його тренерів Андрія та Володимира Гентошів!

За інформацією офіційного сайту Жидачівьскої міської ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"