Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Представник Жидачівщини знову на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Цьогорічний чемпіонат Європи з кіокушинкай карате відбудеться 15-19 квітня у м. Варшава, і одним з учасників збірної України стане представник Жидачівщини Остап Лозинський.

Своє місце у збірній України молодий спортсмен виборов на ювілейному 25-му Чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що проходив у Кіровограді, де Остап здобув 2-ге місце. Участь у змаганнях брали 120 каратистів з дванадцяти областей України. Варто зазначити, що боротьба між суперниками була дуже інтенсивною і всі поєдинки проходили без протекторів для рук, що зробило ці змагання справжнім випробуванням для сили і духу нашого спортсмена, який перший раз проводив поєдинки без рукавичок. Тому попадання у двійку найкращих є великим досягненням для Остапа і дає змогу проявити себе на чемпіонаті Європи, де зберуться кращі з кращих. Нагадаємо, що це вже другий учасник чемпіонату Європи від Жидачівського району, адже на минулорічних змаганнях нас представляла Галина Коханевич у м. Каунас (Литва).

Зі слів тренера Степана Магарського, наш район дуже багатий на спортивні таланти і дуже шкода, що всі витрати на участь у змаганнях беруть на себе батьки дітей, які своїми здобутками прославляють Жидачівщину.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"