Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Галицька зима – 2015»

Дитячий турнір «Галицька зима – 2015» став одним із найпрестижніших зимових турнірів по Україні. В гості до міста Лева з’їжджаються команди з різних куточків нашої Батьківщини та з-закордону. Цьогоріч у ювілейному турнірі прийняло участь 200 команд різних вікових груп.

Юні вихованці Жидачівської ДЮСШ є постійними учасниками «Галицької зими». Жидачівська ДЮСШ була представлена на турнірі трьома віковими групами.

 

Першими взяли участь в турнірі діти 2004 року народження. За головний приз змагалось 22 команди, які були розбиті на 4 групи. Нашим юним футболістам у суперники дістались дві команди з м. Києва, ФК «Карпати» м. Львів, ФК «Мукачево» м. Мукачево та господарі турніру «Галичина». У своїй групі Жидачівська ДЮСШ посіла третє місце, програвши переможцю турніру ФК «Карпати» та ФК «Вишневе» м. Київ, перемігши ФК «Авіатор» м. Київ та ФК «Мукачево» і зігравши в нічию з «Галичиною». В підсумку за 9 місце жидачівці обіграли з рахунком (4:2) команду «Поділля» м. Хмельницький.

 

Другими вступили у боротьбу діти 2005 року народження. У цій віковій групі прийняли участь 24 команди, які були розбиті на 4 групи. Нашими суперниками стали: ФК «Карпати», ФК «Чорноморець» м. Іллічівськ, ФК «Арсенал» м. Київ, ФК «Вишневе» м. Київ та ФК «Юніор» м. Івано-Франківськ. Жидачівська команда посіла друге місце у групі і боролась за п’яте місце в турнірі. У півфіналі обіграли ФК «Верес» м. Рівне (2:0), а за п’яте місце ФК «Ніка» м. Івано-Франківськ поступилась нашим гравцям з рахунком (3:4).

Та найуспішніше виступила команда 2006 року народження. У цій віковій категорії взяли участь 32 команди. У першій грі наші юні футболісти розійшлися мирно з ФК «Карпати» (2:2), у другій грі перемогли команду з м. Києва (2:1, третю гру виграли від збірної Харківської області (3:1), в наступній грі обіграли ФК «Самбір» (8:1) і в останній грі за вихід у півфінал за основний кубок обіграли ФК «Арсенал» м. Київ (3:0). Та на жаль у півфіналі, витративши багато сил та не реалізувавши моменти, поступилися команді з м. Суми з рахунком (2:0), а за третє місце програли команді ФК «Юніор» м. Івано-Франківськ (3:1).

Тренерсько-викладацький склад відділення футболу Жидачівської ДЮСШ, батьки, діти дякують за постійну фінансову підтримку керівнику ТОВ «КПК-АгроІнвест» – Андрію Кіндифорі, та надіються на подальшу співпрацю.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин