Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перша ліга: чемпіонство «Борів», успіх ФК «Ходорів

Інакше як феєричним виступ «Борів» з Боринич у сезоні-2014 і не назвеш! Та й справді, бориницька футбольна дружина цьогоріч продемонструвала найкращі результати з-поміж всіх 63 колективів чотирьох ліг, що виступали цьогоріч у першості області: у 18 зустрічах – 17 перемог, лише 1 нічия (другий тур, у Яворові 2:2), жодної поразки.

У другій половині першості у 9 поєдинках бориницькі футболісти здобули 6 перемог з великим рахунком: вдома над Східницею 4:0 (Олег Підлісецький, Володимир Вербний, Святослав Зубар, Остап Павлів), Присліпом 3:0 (гості знялися), Яворовом 8:0 (Михайло Дячук-Ставицький, Олег Підлісецький – по 2, Василь Василів, Віталій Сало, Святослав Зубар, Володимир Вербний), Новим Роздолом 5:2 (Святослав Зубар – 2, Олег Підлісецький, Сергій Шафранський, Михайло Дячук-Ставицький), Комарно 7:3 (Святослав Зубар – 3, Михайло Дячук-Ставицький – 2, Володимир Вербний, Назар Химич), на виїзді у Бориславі 3:0 (Олег Підлісецький –2, Святослав Зубар). Окрім того – звитяги над основним суперником Старим Самбором вдома 2:1 (Михайло Дячук-Ставицький, Святослав Зубар), у Ходорові 2:0 (Михайло Дячук-Ставицький, Василь Василів), у Городку 3:2 (Святослав Зубар – 2, Остап Павлів).

На своєму хорошому рівні виступила і ходорівська футбольна дружина. Відірвавшись у першому колі від найближчого суперника Східниці на 4 очки, ходорівчани попри втрату у перерві між колами трьох провідних виконавців зуміли достойно пройти дистанцію другого кола. При цьому – лише поразки від перших двох колективів при нічиїх у першому колі вдома зі Східницею 2:2, у другому вдома з Новим Роздолом і у Бориславі по 0:0. У другій половині першості ходорівчани не здобули звитяги на виїзді у Комарному 1:0 (Олександр Бойко), Яворові і Східниці по 4:0. У першій грі за ФК «Ходорів забивали Олександр Бойко, Олег Білевич, Павло Проців, Володимир Мелекесцев, у другому – Олександр Бойко (2), Назар Яш, Павло Бирич. Окрім цього, ФК «Ходорів» вдома переміг Городок 3:0 (Олександр Бойко – 2, Олександр Гутнікевич), технічно – над Присліпом.

Ходорівські юнаки після першого кола йшли шостими (13 очок), бориницькі – дев’ятими (5). На тому ж рівні обидва колективи виступили і в другому колі (відповідно 12 і 9 очок) і в підсумку – п’яте місце у ходорівчан і дев’яте у Боринич.

Бориничі – Ходорів 4:0 вдома, 2:0 в гостях. Юнаки відповідно 1:1 і 1:4.

Після закінчення основної частини «Бори» Бориничі зіграли 19 і 26 жовтня два поєдинки з «Галичиною» з Бібрки за звання абсолютного чемпіона першої ліги. І двічі перемогли: вдома 4:3 (Михайло Дячук –Ставицький 33,64 хв, Олег Підлісецький 38 хв, Володимир Вербний 43 хв – 31, 67, 82 хв), на виїзді 2:1 (Михайло Дячук-Ставицький 16, 80 пенальті – 72 пенальті).

Тож команда «Бори» Бориничі – чемпіон першої ліги першості області 2014 року. З чим їх і вітаємо!

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"