Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Два «срібла» на чемпіонаті України

16-19 жовтня в м. Городок Хмельницької області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих.

З-поміж 10 спортсменів, які представляли Львівщину на цих змаганнях 8 – важкоатлети жидачівського спортивного клубу «Аполон». Два з них піднялись на п’єдестал пошани, здобували у своїх вагових категоріях срібні медалі. Зокрема, «срібними» стали жидачівці Василь Калапач вагова категорія до 69 кг з результатом: ривок – 118 + поштовх – 143, в сумі – 261 кг та Віталій Олевич у ваговій категорії до 85 кг (151+172 =323 кг). П’яті місця у своїх вагових категоріях посіли Юрій Джива (до 623 кг), Артур Гордишинський (до 69 кг), шості місця – Мурат Махмудов (до 62 кг), Роман Іринчук (до 77 кг), Володимир Мазур (до 105 кг), восьме місце – Ігор Бондаренко (до 85 кг). Особливо варто відмітити успіх зовсім юного Артура Гордишинського.

У підсумку наші земляки зробили основний внесок у третє призове місце, що посіла збірна Львівщини у республіканській першості.

У загальнокомандному заліку на першому місці Хмельницька, на другому Донецька області.