Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Змагалися кращі

25-26 вересня Жидачівська районна асоціація інвалідів на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля» взяла участь у фінальних змаганнях ХХІІ Спартакіади інвалідів Львівщини.

У програму спартакіади входили такі види спорту: легка атлетика, дартс, шахи, шашки, стрибки в довжину, бомбаскет.

За особисту першість наші інваліди змагалися в легкій атлетиці, дарті, бомбаскеті, шахах і шашках. Перше місце з бігу на 30 метрів серед чоловіків здобув Степан Олійник. У змаганнях з шахів серед жінок Марія Мацук посіла друге місце. Третє місце з бігу серед жінок зайняла Оксана Олійник.

Всі призери нагороджені медалями та грамотами Львівського регіонального центру «Інваспорт». Також грамотами відзначено наших кращих активістів, які набрали для команди очки, що вплинули на загальнокомандну першість.

За кількістю набраних очок районна асоціація інвалідів зайняла 14 загальнокомандне місце із 35 команд області. Крім спортивних досягнень, інваліди мали змогу реалізувати свої здібності: виконували патріотичні пісні, вірші, представили на виставку свої роботи. Оксана Олійник нагороджена дипломом Львівської обласної асоціації інвалідів за вишивки.

Прикро, що окремі інваліди-спортсмени, які були запрошені на ХХІІ Спартакіаду, через хворобу та інші особисті причини не змогли взяти участь у фінальних змаганнях.

Марія Мацук, голова Жидачівської РАІ ЛОІ ВОІСОІУ.