Турнір пам’яті братів Романа і Євгена Кривцунів

У лютому цього року у шаховому клубі м. Жидачева пройшов п’ятий ювілейний шашковий турнір пам’яті уродженця с. Монастирця Романа Кривцуна. Однак у липні цього року помер його рідний брат Євген, також палкий любитель шахів і шашок.

14 вересня у районному центрі вперше пройшов шахово-шашковий турнір пам’яті братів Євгена і Романа Кривцунів. 20 учасників змагалися по дві партії (шашки, шахи по 5 хв. в 14 турів). Переможцем турніру став Іван Березовський з Чертіжа - 23 очки з 28 можливих. На другому місці Іван Гілецький з Любші - 21,5 очка, на третьому за додатковими показниками Ігор Заблоцький з Нового Роздолу - 19 очок. Також 19 очок в активі ходорівчанина Юрія Лешка і жидачівця Володимира Чмелика, які на 4-5 місцях.

За кращий результат серед ветеранів нагороджений Олег Гулей (м. Ходорів, 6 місце – 17 очок), серед юнаків - Руслан Тиндюк (смт. Гніздичів, 17 місце - 7,5 очка). Також грамотою відзначено Ігоря Пирога з Гніздичеві, який показав найкращий результат у зустрічах із призерами.

Турнір пройшов за всебічного сприяння дочки Євгена Кривцуна - Юлії, яка нині проживає у Німеччині і теж займається шахами – викладає у місцевій шаховій школі.

Ігор Маркевич.

Надрукувати