Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

XI Спартакіада інвалідів Жидачівщини

21 серпня тридцять п’ять інвалідів району взяли участь в XI районній Спартакіаді інвалідів, присвяченій Дню Незалежності України.

Перед початком змагань учасники хвилиною мовчання та молитвою «Отче наш» вшанували пам'ять загиблих за волю України. На урочистому відкритті учасників Спартакіади привітали міський голова Жидачева В. Левко, заступник начальника управління соціального захисту населення Т. Олійник, представник Пенсійного фонду І. Стасина, голова Моршинського товариства інвалідів З. Кецик, яка передала вітання від голови Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІСОІ України Л. Тарасенка. Зі словами привітання до інвалідів звернулися також директор Дрогобицького реабілітаційного центру інвалідів В. Антонюк, голова Львівського товариства інвалідів О. Марченко, представник Стрийської районної асоціації інвалідів І. Вінців. У своїх привітаннях вони бажали учасникам змагань міцного здоров’я, бадьорості, молодечої енергії, перемоги над собою, бути сильними духом.

У програму Спартакіади входили такі дисципліни: гра в шашки, метання набивного м’яча, дартс, вимірювання кисті. У змаганнях активу участь брали як чоловіки, так і жінки.

Призові місця у шашках серед чоловіків розділили: I місце – Іван Вінців, II – Антон Беднарський, III – Святослав Борисовський. Серед жінок: I місце – Степанія Ярмолюк, II – Любов Гусак, III – Леся Снігура.

Переможцями з метання набивного м’яча стали Андрій Веснін, Роман Мацук, Іван Вінців, які посіли відповідно перші три призові місця. У жіночому заліку призові місця між собою розділили відповідно Марія Талама, Степанія Ярмолюк, Лілія Онишко.

У дартсі кращими були Ярослав Талама, Андрій Підгайний, Роман Мацук, а у жінок – Марія Талама, Елла Борисовська, Марія Галюк.

Непоганих результатів учасники змагань досягли й у вимірюванні сили кисті правої та лівої руки. Тут перемогу святкували серед чоловіків Ярослав Талама, Іван Вінців, Роман Мацук, а серед слабкої статі – Марія Талама, Лілія Онишко та Марія Галюк.

Спортсмени, які зайняли призові місця, нагороджені медалями, грамотами, призами, квітами та грошовою винагородою, решта учасників – призами, квітами.

Завдяки підприємцю Володимиру Шведу для присутніх був накритий солодкий стіл. За призи, медалі, грамоти, грошову винагороду для інвалідів виносимо подяку депутату Верховної Ради України О. Канівцю, депутату Львівської обласної ради М. Титикалу, а за квіти підприємцям Я. Ілюк, С. Посацькому. Велика подяка також голові міста В. Левку, працівнику міської ради О. Долінському, керівнику АПК Жидачівської РДА Г. Кіячик, суддям змагань п. Яцишину та п. Іванику. Теплих слів подяки заслуговує директор Жидачівської ЗОШ №2 О. Мальцева, яка надала приміщення школи для проведення Спартакіади.

Прикро, що неповносправні люди району не відчули підтримки з боку районного керівництва. З районного бюджету на спортивний захід не надали жодної копійки. Обурило учасників Спартакіади й те, що ніхто із керівництва райдержадміністрації та районної ради не привітав їх із спортивним святом, хоча їм були надіслані запрошення. Також не поцікавились, за які кошти проводитиметься цей захід. Проігнорувало районне керівництво і запрошення від 17 липня на районну конференція, темою якої було «Виконання обласної та районної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2011-2014 рр.». А запитань до керівництва було дуже багато… Напрошується висновок, що до людей з обмеженими можливостями, яких у районі більше п’яти тисяч, районному керівництву байдуже.

Марія МАЦУК, голова районної асоціації інвалідів, член президії ЛОАІ ВОІСОІ України.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин