Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Молодіжне змагання з настільного тенісу в Жидачеві

У День Українського Прапора та з нагоди Дня Незалежності в Жидачівській ЗОШ №2 відбулися деканальні молодіжні змагання з настільного тенісу. Розпочалися вони молитвою, яку провів о. Василь Юрів, декан Жидачівського деканату. Далі учасники, кожен у своїй віковій категорії 10-16 та 16-25 років розпочали гру.

За підсумками змагань у віковій категорії до 16 років призові місця та відповідно медалі отримали: перше місце - Богдан Денис (с. Заріччя), друге - Ігор Крижанівський (с. Вільхівці), третє - Мар'ян Срогий (с. Лівчиці). У категорії 16-25 років гра проходила парами. Переможцями стали: перше місце - Арсен Вдовичин та Денис Богдан (с. Заріччя), друге - Володимир Осадчук та Ігор Лівий (с. Лівчиці), третє - Павло Мицан та Богдан Кофлик (с. Вільхівці). Вони нагороджені золотими, срібними та бронзовими медалями. Інші учасники з м. Жидачева, смт. Гніздичева та Кохавина отримали дипломи та символічні призи.

Всі учасники турніру добре розуміють, що мета змагань полягала не так у визначенні переможця як у прагненні, щоб цей вид спорту і надалі розвивався в парафіях як спосіб доброго християнського відпочинку.

Ініціатор та організатор змагань о. Василь Попик, адміністратор парафій сіл Пчан, Вільхівці та Волиці-Гніздичівської, висловлює подяку за сприяння в проведені змагань голові районної ради п. Ігорю Косу, спонсору проведення тенісного турніру фермеру з смт. Гніздичева п. Андрію Кіндефору, а також дякує за підтримку сектору молоді та спорту районної адміністрації, зокрема п. Йосифу Будзінському. Особлива вдячність судді змагань Назару Касперському та дирекції ЗОШ №2 м. Жидачева, де проходили змагання.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин