Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині попереду трі

Чергові сім турів пройшли у першості Жидачівщини з футболу. На цій турнірній дистанції сталося кілька несподіванок. Після перших шести турів впевнено лідирували футболісти Монастирця – 6 перемог із загальним рахунком 22:4. Однак надалі в очних дуелях з лідерами монастирецькі футболісти зазнали поразок у Любші 3:4 і Новому Селі 1:2, зіграли внічию 3:3 у Вільхівцях. Після цього взагалі «збилися з прицілу» - нічиї у Бережниці 1:1, вдома з Рудою 3:3 і за два тури до завершення першого кола – доволі відчутне відставання від лідерів у 6 очок. Натомість колективи Любші, Вільхівців, Нового Села очок втрачали набагато менше й тепер закономірно лідирують: Любша – 36, Вільхівці – 32, Нове Село – 30, Монастирець – 24 очки (Любша зіграла на матч більше).

Істотне значення для розподілу місць у першій трійці мали два поєдинки за участю торішнього чемпіона першої команди Любші. Спершу були 2 пропущені під завісу поєдинку голи від Володимира Колоса й Якова Іванціва у Вільхівцях – 0:2, у 13 турі – перемога в Новому Селі 5:2 (Валерій Ярмошевич, Андрій Витак, Віктор Смірнов, Віктор Бойкович, Віталій Сенько – Ігор Яськів, Степан Проць), після першого тайму Любша перемагала 2:0. Дорогоцінні очки втратили в останньому зіграному 13 турі (за два тури до завершення першого кола) команди Вільхівців – несподівана нічия у Мельничах 1:1.

Підтверджують свій високий клас і колективи Володимирців – 20 очок, Бережниці – 17, Журавна і Заріччя – по 15. Відзначимо 4 перемоги при двох поразках в останніх поєдинках команди Володимирців, 11 очок в останніх п’яти зустрічах у футболістів Бережниці, 3 перемоги поспіль колективу Заріччя. На подальших місцях Подорожне і Мельничі – по 13, Старе Село і Гніздичів – по 12, Любша-2 – 10, Лисків – 3 очки.

Першу перемогу у 12 турі над молодіжним колективом Любші 3:0 здобув Лисків. Виділяються розгромні рахунки у зустрічах Любша – Гніздичів 9:1, Лисків – Руда 1:6, Монастирець – Гніздичів 8:1, дві перемоги Вільхівців по 7:1 у Заріччі і вдома над Журавном.

Також відмітимо місцеві дербі Журавно – Бережниця 1:0, Любша-2 – Любша 0:5, Нове Село – Старе Село 6:2, Журавно – Мельничі 1:1, як і вперті дуелі Заріччя – мельничці 5:3, Подорожне – Володимирці 4:5, Старе Село – Гніздичів 4:3, Бережниця – Лисків, Руда – Мельничі – по 3:2.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"