Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Стартувало друге коло обласного чемпіонату

10 серпня стартувало друге коло першості області з футболу у всіх лігах. Початок для наших команд виявився різним. Жидачівський «Авангард» поступився у Самборі 0:2 (юнаки 0:3), чорноострівський «Острів» розійшовся вдома миром 1:1 (гол – Омелян Заставний, з пенальті) з львівським «Опором» (юнаки 2:5). У першій лізі обидві наші команди з переконливих переможних 4:0: «Бори» вдома над Східницею (Олег Підлісецький, Володимир Вербний, Святослав Зубар, Остап Павлів), ФК «Ходорів» у Яворові (Олександр Бойко, Олег Білевич, Павло Проців, Володимир Мелекесцев). Бориницькі юнаки перемогли 2:0, ходорівські поступилися 1:2.

У другій лізі 11 команд, тому перший тур «Кохавинка» з Гніздичева пропускала.

У чемпіонаті між першим і другим колом була місячна перерва. Любителям футболу, очевидно, було б цікаво дізнатися про те, як команди готувалися до другого кола і про зміни ву складах колективів.

Жидачівський «Авангард» з різних причин залишило аж 10 гравців основного складу. Тому тренеру команди Руслану Мостовому доводиться, по суті, заново створювати команду з молодих 18-20-річних футболістів. «Авангард» провів один товариський матч – поразка вдома від 19-річних юнаків стрийської «Скали» 3:4.

«Острів» з Чорного Острова залишили 7 футболістів, на їх місце прийшли 6 виконавців: граючі тренери Андрій Луців та Ігор Калапач з Ходорова, жидачівці Володимир Витак, Роман Крехтяк, Ігор Лівий, а також Володимир Лакомський з Лапаївки. «Острів» провів найбільше спарингів – 4: нічиї по 2:2 з Артасовим і Бібркою, перемоги над Бориничами 2:0 і Новим Яричевим 5:0.

У «Борів» з Боринич «повний комплект»: перемога у Миколаєві 3:2, нічия з Бібркою 2:2, поразка від Чорного Острова 0:2. З команди пішли півзахисники Назар Демко – у Миколаїв, Євген Бугайчук – у Новий Розділ, захисник Богдан Грабець. Поповнення одне – півзахисник Володимир Вербний з Ходорова.

Окрім Володимира Вербного й Ігоря Калапача, залишив ФК «Ходорів» і кращий бомбардир Володимир Єнілєєв. Поповнили склад ходорівчан півзахисники Володимир Мелекесцев (Жидачів) та Назар Мавров (Стрий). Жодного товариського матчу ФК «Ходорів» не проводив.

А от у «Кохавинки» з Гніздичева «всі на місцях», по суті, в команді жодних змін. Гніздичівці провели один товариський матч – перемогли вдома 17-річних гравців львівських «Карпат» 1:0.

Кубок області. Чвертьфінал. «Бори» Бориничі – «Кар’єр» Старий Самбір вдома 3:0 (Михайло Дячук-Ставицький, Святослав Зубар – 2), на виїзді 1:0 (Олег Підлісецький). «Бори» – у півфіналі.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин