Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві змагалися важкоатлети

2 серпня вперше у Жидачеві відбувся І тур чемпіонату міжнародного спортивну клубу з важкої атлетики «Zirve» (надалі – МСК «Zirve», в перекладі з англійської - «вершина»), у якому взяли участь 95 спортсменів різного віку та вагової категорії з Донецької області (Донецьк, Сніжне, Маріуполь), Львова, Самбора, майже половина – з Жидачева.

 

На офіційному відкритті чемпіонату його учасників та організаторів привітав міський голова м. Жидачева Володимир Левко і вручив організаторам спортивного свята подарунки на згадку про місто. Чемпіонат тривав до пізнього вечора. Кожен важкоатлет мав змогу проявити свої сили, вміння та вправність.

 

Змагання пройшли у п’яти вікових групах: до 13, 15, 17, 20, старше 21-го року. Приємно, що в усіх переможцями стали жидачівці, відповідно Богдан Гоза, Олег Махмудов, Артур Гордишинський, Володимир Гоза, Віталій Олевич. В активі наших важкоатлетів також два других (Ярослав Мудрий, 13 кг, Роман Іринчук, 21 кг) та п’ять третіх призових місць – відповідно Віталій Баранкевич, Віталій Терлак, Тарас Марусов, Володимир Мазур, Ігор Бондаренко.

В активі наших гостей три других місця, які завоювали Максим Кузьмович із Самбора (15 кг), Ігор Обухов із Маріуполя (17 кг), донеччанин Антон Плєтной (20 кг). Всі призери нагороджені кубками й спортивним інвентарем. На турнірі був присутній і нагороджував офіційний представник МСК «Zirve» в Україні (база клубу знаходиться в Азербайджані) дворазовий чемпіон світу, бронзовий призер Олімпіади в Атланті Денис Готфрід і тренер збірної України жидачівець Андрій Гентош.

Як розповів керівник жидачівського міського спортивного клубу «Аполон» Андрій Гентош, кращі спортсмени візьмуть участь у наступних змаганнях, які пройдуть 18 серпня в Баку (Азербайджан). Не обійшли увагою меценати й «Аполон» – для потреб спортивного клубу було придбано вартісний спортивний інвентар.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин