Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

21 квітня. Стикові матчі за вихід у чвертьфінал.

Городищенське-Загірочко 0:0, пенальті 5:4

Старі Стрілища-Кам’яне 2:0. Роман Лісовий, Володимир Процишин.

27 квітня. Чвертьфінали.

Грусятичі-Городищенське 3:0. Іван Ошуст (2), Ігор Перетятко.

Старі Стрілища-Нові Стрілища 3:1. Володимир Процишин, Олег Микієвич, Володимир Нищин – Михайло Романів.

Дуліби-Піддністряни 3:2. Богдан Герич (2), Богдан Гриньків – Олег Джива, Ігор Кука.

Бортники-Городище 1:0. Віталій Баторик.

У перших двох зустрічах, що відбулися на стадіоні смт. Нових Стрілищ, переможець забивав по три голи. А от два інших поєдинки, що відбулися на стадіоні с. Бортник, пройшли у впертішій боротьбі.

Півфінали.

Дуліби-Грусятичі 3:0. Іван Антоник, Богдан Герич, Роман Шиманський.

Старі Стрілища – Бортники 1:0. Олег Микієвич.

І тут два півфінали мали різний характер.

Фінал.

Дуліби-Старі Стрілища 1:1, пенальті 4:2. Іван Антоник – Володимир Нищин.

У першому таймі без голів. На 52 хв. дулібивчанин Іван Антоник проштовхує м’яча в сітку - 1:0. Суперники відігралися на другій доданій хвилині: Володимир Нищин з правого кута штрафної відновлює рівновагу. Додатковий час переможця не виявив, а пенальті краще пробили футболісти «Сокола» 4:2.

Пам’ятними призами нагороджено кращих гравців фіналу Романа Герича (Дуліби) і Володимира Прокопіва (Старі Стрілища).