Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У пляжному волейболі – «срібло»

Успішно виступила у першості області з пляжного волейболу команда Жидачівського району у складі Мар’яна Федіва і Романа Головацького. Спочатку, 31 травня, вона стала переможцем групового турніру, що відбувся в с. Заріччі (на острові), випередивши суперників з Миколаєва, Нового Роздолу, Стрийського району.

За тиждень після цього, 7 червня, - фінальний турнір у м. Стрию за участю шести команд, розподілених на дві групи. У своїй групі наші земляки перемогли колективи Червонограда 2:1, Пустомитівського району 2:0 і вийшли у фінал. На другому місці Червоноград, на третьому Пустомитівський район. У іншій групі перша трійка мала такий вигляд: Борислав, Сокаль, Стрий. У стикових зустрічах за третє місце волейболісти Червонограда перемогли Сокаль 2:0 і здобули «бронзу». Фінальна зустріч Борислав-Жидачівський район виявилася напрочуд впертою. У першому сеті переміг Жидачів 21:18, у другому Борислав 21:19, у вирішальному третьому на тай-брейку 17:15 Борислав і став таким чином чемпіоном області. Все ж «срібло» нашої команди - безумовний успіх. Готував команду Андрій Франків.

У липні-серпні відбудеться першість району з пляжного волейболу і «Кубок острова» з пляжного волейболу за участю провідних команд західного регіону України.