Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вперше прем’єр-ліга

6 квітня стартувала першість області з футболу у прем’єр-лізі. Вперше за 7 років її існування до виступу в ній заявилося дві команди з нашого району: «Авангард» Жидачів і «Острів» з Чорного Острова. Крім цього, як і торік на обласній арені виступатимуть «Бори» Бориничі, ФК «Ходорів», «Кохавинка» Гніздичів.

Перед стартом ваш кореспондент звернувся до тренерів, представників команд з проханням відповісти на кілька запитань, що цікавлять багатьох:

1. У якій лізі виступатимете ваша команда?

2.Розкажіть про підготовку команди до нового сезону.

3.Вболівальників, безперечно, цікавлять зміни у складі команди.

4.Фінансування колективу.

5.Плани, завдання на новий сезон.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер «Авангард» м. Жидачів:

1.Прем’єр-ліга.

2.Брали участь у меморіалі Ернеста Юста й Кубку пам’яті Героїв Майдану. Окрім того, провели 8 товариських зустрічей, де здобули 3 перемоги над Новим Роздолом 3:2, Чорним Островом 6:0, Новим Яричевом 7:0, розійшлися миром із чемпіоном області «Рухом» Винники 0:0 і УФК «Львів» 1997 р.н. 2:2, поступилися Соснівці 2:6, львівській «Погоні» 1:6, Брошніву Івано-Франківській області 0:1.

3.У заявці команди – 26 чоловік: 10 з торішнього складу (в тому числі два воротарі), 16 – нових гравців – всі студенти. У тренерській роботі мені допомагатимуть Володимир Сапуга і Денис Черняєв, який раніше тренував львівську «Погонь».

4.Поки що – повна невизначеність. Все ж не маю сумніву, що якщо буде гра, будуть результати – фінансування обов’язково буде.

5.Гідно представити район у прем’єр-лізі. Посісти якомога вище місце.

Остап ПОТОПЛЯК, президент команди «Острів» Чорний Острів:

1.Прем’єр-ліга.

2.Виступали у меморіалі Ернеста Юста і Кубку пам’яті Героїв Майдану. Провели також 3 товариські зустрічі: поступилися Жидачеву 0:6, Великому Дорошеву 1:2, зіграли внічию 1:1 з Гніздичевом.

3.Залишили команду воротар Андрій Вишнянчин, півзахисник Василь Кадюк, нападники Богдан Сокирко і Юліан Клюс. Поповнили склад колективу захисники Ярослав Трусь, Роман Тур, Іван Кухарський, півзахисники Володимир Іванина, Віталій Тарнавський, воротар Андрій Мельник. Команду готуватиме виконуючий обов’язки тренера Володимир Колос.

4.Фінансування колективу – на рівні минулого сезону. Але – стабільне.

5.Перша трійка.

Степан КОНЦЕВИЧ, головний тренер ФК «Ходорів»:

1.Перша ліга.

2.Повернувся в команду нападник Ігор Калапач. Решта поповнення – з юнацького складу.

3.Готувалися до сезону вдома. Поки що провели 2 товариські матчі: нічия з командою першої ліги першості Івано-Франківщини «Енергією» Бурштин 0:0, домашня перемога над «Кохавинкою» Гніздичева 1:0.

4.Спонсор команди – депутат обласної ради Андрій Кіт запевнив, що фінансування буде.

5.Перша трійка. Можливо – чемпіонство.

Роман СТРУК, помічник головного тренера «Борів» з Боринич:

1.Перша ліга.

2.Меморіал Ернеста Юста, Кубок пам’яті Героїв Майдану. Зіграли 4 товариські матчі: перемогли львівську «Погонь» і Рудно по 2:0, поступилися Винникам 1:6 і Соснівці 1:5.

3.Більшість гравців залишилася. Повернулися в команду воротар Роман Чачунь і атакуючий півзахисник Остап Павлів, прийшли захисник Руслан Грицик і нападник Михайло Дячук-Ставицький. Також виступатиме на футбольному полі граючий тренер Руслан Брунець.

4.Фінансування надійне, за що щире спасибі уродженцю нашого села Роману Голубу.

5.Торік ми були четвертими. Тому цього року – тільки перше місце.

Андрій КРЕХТЯК, Василь ВАСИЛИШИН, тренери команди «Кохавинка» Гніздичів.

1.Друга ліга.

2.Кубок пам’яті Героїв Майдану і «Кубок весни». Зіграли 4 товариські матчі: перемогли вдома Берездівці Миколаївського району 4:2, розійшлися миром з Чорним Островом 1:1, поступилися у Ходорові 0:1 і в Піщаному Стрийського району 0:4.

3.Цьогоріч пройшло об’єднання двох команд – обласної і районної. Керівництво команди місцеве: президент клубу Володимир Микитин, тренери на рівних умовах Андрій Крехтяк і Василь Василишин. На відміну від торішнього сезону, у складі команди виступають виключно гніздичівці, легіонерів – тільки двоє.

4.Спонсори команди – місцева паперова фабрика і селищна рада.

5.В першу чергу поставити гру, гідну обласного рівня. Потрапити в першу п’ятірку.

На даний час у прем’єр-лізі зіграно 2 тури. Жидачівський «Авангард» обидві зустрічі провів вдома: поразка від Самбора 0:1 (юнаки – 0:2), нічия з Демнею 0:0 (юнаки - 5:4). «Острів» спершу переміг у Львові «Опір» 2:0 (Тарас Карабин, Роман Танечник), юнаки – 1:4, потім поступився вдома Новояворівську 1:3 (Володимир Іванина), юнаки – 0:3. Після двох турів серед дорослих складів Чорний Острів шостий – 3 очки, Жидачів восьмий – 1 очко серед 12 команд. У юнаків навпаки: Жидачів шостий – 3, Чорний Острів останній дванадцятий – 0 очок.

27 квітня Жидачів приймає львівську «Погонь», «Острів» їде в гості до ФК «Лапаївка».

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"