Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Бори» Бориничі - перші володарі обласного Кубка пам’яті Героїв Майдану

2 березня, з ініціативи федерації футболу Львівщини стартував Кубок, присвячений пам’яті Героїв Майдану. Загалом у змаганні взяли участь 24 команди, розподілені на 8 груп по 3 команди в кожній, де кругова схема в одне коло, у наступний тур виходили тільки переможці.

 

Тріумфально виступили у ньому наші «Бори» з с. Боринич. У своїй групі бориницькі футболісти перемогли «Сокіл» з Великих Глібовичів 2:1 (2 голи провів Остап Підлісецький), Чемеринці 3:0 і стали переможцями групи.

 

На високій ноті пройшли «Бори» і стадії чверть- і півфіналу, відвантаживши кожному супернику по 6 голів: «Бори» - СКК «Пісочна» 6:1 (Олег Підлісецький – 3, Михайло Дячук-Ставицький – 2, Володимир Кавійчик), «Бори» - «Добре серце» Стрийський район 6:0 (Назар Демко – 3, Михайло Дячук-Ставицький – 2, Володимир Кавійчик). Фінальний поєдинок відбувся 6 квітня на стадіоні ім. Б. Маркевича, що у Винниках. Суперниками наших земляків була «Галичина» з Великого Дорошева – команда, укомплектована досвідченими гравцями, які виступали раніше в командах вищого ешелону обласного футболу. Захоплюючий фінальний поєдинок пройшов у впертій боротьбі, обидва суперники мали достатньо нагод, щоб відзначитися. Зокрема, у складі «Борів» на ударні позиції виходили Остап Павлів, Дмитро Винар, Олег Підлісецький, Назар Демко. Відмінно провів зустріч наш воротар Роман Чачунь. Долю ж зустрічі вирішив влучний удар Михайла Дячука-Ставицького за 5 хв. до завершення. Тож 1:0 – і наші «Бори» з Боринич стають першими володарями обласного Кубка пам’яті Героїв Майдану. Тож вітаємо футболістів, тренерів, спонсорів – всіх, хто причетний до цього значного успіху!

І. Маркевич.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин