Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Обласні весняні

У ході підготовки до нового сезону чотири футбольні колективи нашого району, що будуть цьогоріч виступати на першість області, взяли участь у трьох весняних обласних турнірах. Спершу троє – «Острів» Чорний Острів, «Бори» Бориничі, «Авангард» Жидачів – заявилися у меморіалі Ернеста Юста. Краще з-поміж них виступили «Бори», що у своїй групі «5» фінішували другими – 4 очки, випередивши львівський «Опір» і «Янів» з Івано-Франкового – по 3, попереду тільки 17-річні юнаки львівських «Карпат» – 7 очок. А от Чорний Острів і Жидачів стали третіми:

Група «4». Демня – 7, Щирець –- 6, Чорний Острів –4, Звенигород – 0.

Група «7». Лапаївка – 9, Бібрка – 6, Жидачів –3, «Опір» юнаки – 0. 1/8 фіналу Демня – Жидачів 2:1, Бориничі – Чорний Острів – 4:0. 1/4 фіналу Демня - Бориничі 2:2, пенальті 4:1.

Володарем кубка став «Рух» з Винник, що переміг у фіналі «Демню» 2:1.

Після цього всі три колективи, до яких приєдналась «Кохавинка» з Гніздичева, виступили у кубку федерації футболу Львівщини, що цьогоріч одержав назву Кубок пам’яті Героїв Майдану. Тут знову тріумфально виступили «Бори», що стали першими володарями почесного призу. Про це – окрема розповідь. Щодо інших наших команд, то «Острів» за різницею м’ячів 1:4 став у своїй групі третім – 3 очки, поступившись 17- річним юнакам училища фізичної культури «Карпат» – 3, 6:3 і Новояворівську – 3, 3:3. А от інші наші команди потрапили в одну групу. Тут знову ж все вирішила різниця м’ячів, яка виявилась кращою у 17-річних юнаків моршинської «Скали» 5:3, у Гніздичева 3:4, Жидачева 2:3 – у всіх команд по 3 очки. Хоча … Гніздичів переміг «Скалу» 3:2, Жидачів – Гніздичів 2:0, а от в останній зустрічі юнакам просто повезло – через неузгодженість дати проведення поєдинку Жидачеву було зараховано технічну поразку 0:3.

Після цього «Кохавинка» з Гніздичева взяла участь у ще одному змаганні – «Кубку весни-2014», що проводився асоціацією футболу обласного ФСТ «Колос». У своїй групі наша команда перемогла Ланівку Стрийського району 1:0, поступилася 1:5 Східниці і стала другою – 3 очки. На першому місці Східниця – 6, на третьому Ланівка – жодного очка. Команда Східниці вийшла у наступну стадію турніру.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"