Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вперше – «Сокіл»

У неділю, 2 лютого, на стадіоні с. Грусятич стартувало перше офіційне змагання у 2014 році – зимова першість Ходорівщини з міні-футболу. Цьогоріч вона присвячена пам’яті Героїв Майдану. І за доброю традицією переможець змагання – новий…

 

12 команд-учасниць розподілено на дві групи, де – кругова схема в одне коло, у наступний раунд виходило по 4 кращих колективи. У групі «А» переможцем прогнозовано стали господарі – 10 очок. На другому місці Піддністряни – 9, далі Жирова й Репехів – по 7. Доволі несподівано футболісти Репехова випередили першу команду Нових Стрілищ і Ліщина – по 4 очки. І у групі «Б» теж маємо сенсацію: команда Квітневого набрала 7 очок, випередивши другу команду Нових Стрілищ – 3 і Вовчатич – 1 очко. Переможцями групи стали Старі Стрілища – 12, далі Дуліби – 10, Бортники – 8 очок. Принагідно зазначимо, що матч Дуліби–Бортники завершився внічию 1:1.

 

8 перших команд на чвертьфінальній стадії із «золотими очками» (результати зустрічей із іншими трьома переможцями) утворили дві групи. На старті групи «В» попереду були Старі Стрілища і Репехів по 6, далі Дуліби – 4, Жирова – 3 очка. У чвертьфінальних поєдинках по дві перемоги здобули Старі Стрілища – над Репеховим і Жировою – по 5:0 і Дуліби – відповідно 5:1 і 3:0. Вони вийшли у півфінал: Старі Стрілища – 12, Дуліби – 10, Репехів – 6, Жирова – 3 очки.

На старті групи «Г» попереду були Грусятичі – 6 і Бортники – 4 очки, у Піддністрян і Квітневого – по 3 пункти. У першому турі Грусятичі перемогли Квітневе 6:2, Бортники – Піддністряни – 3:0 і забезпечили собі вихід у півфінал. В останньому турі Грусятичі здолали опір Бортник 1:0, Квітневе перемогло Піддністряни 5:0 (технічна) і підсумок такий: Грусятичі – 12, Бортники – 7, Квітневе – 6, Піддністряни – 3 очка.

На диво півфінали виявилися діаметрально-протилежними: в одному з них – гостра боротьба, в іншому – явна перевага однієї з команд. Зрештою, результати: Бортники – Старі Стрілища 1:0. Гол – А. Тітик з пенальті. Дуліби – Грусятичі 9:1. Р. Шиманський – 4, Б. Герич, Р. Герич, В. Вишиваний, Р. Мінурка, Р. Горін – М. Левкович.

Матч за третє місце: Старі Стрілища – Грусятичі 7:2. В. Прокопів – 4, М. Прокопів, М. Грицай, В. Максимів – І. Перетятко, М. Левкович. Попри очікування, торішній переможець Старі Стрілища впевнено довів свою перемогу над господарями.

Фінал: Дуліби – Бортники 2:0. Б. Герич, Р. Мінурка.

На відміну від групового турніру, територіальна й ігрова перевага була на боці "Соколу" з Дуліб, що й підтвердили голи Б. Герича в першому таймі і Р. Мінурки в другому.

Урочисте закриття турніру відбулося в Народному домі с. Грусятич. Голова федерації футболу Ходорівщини Р. Піпа нагородив команди-призери кубками, а їх гравців медалями. Пам’ятними призами відзначено кращих: воротаря М. Гнатіва (Бортники), захисника Р. Масного (Дуліби), нападаючого і кращого бомбардира (13 голів) В. Прокопіва (Старі Стрілища). До речі, конкуренцію йому склали Р. Шиманський (Дуліби) – 10, І. Мінурка (Дуліби), В. Максимів (Старі Стрілища) – по 9 голів. Грамотами нагороджено авторів першого гола В. Максиміва і останнього – Р. Мінурку. За всебічне сприяння у проведені турніру пам’ятним призом від федерації футболу Ходорівщини відзначено сільського голову с. Грусятич О. Гавінського.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин