Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Тепер – півфінали

У неділю, 21 квітня, на Ходорівщині стартував третій за ліком офіційний футбольний турнір – кубок Ходорівщини з футболу «Весняний пролісок-2013». Змагання пройшли в два етапи. На першому 16 колективів було розподілено на 4 групи, де на одному стадіоні команди змагалися за круговою схемою – одне коло. У чвертьфінал виходили по дві перші команди.

Група «А». Стадіон Нові Стрілища.

Старі Стрілища – 9, Нові Стрілища – 6, Вибранівки – 3, Квітневе – 0.

Особливих сенсацій не сталося. В останньому турі футболісти Старих Стрілищ перемогли земляків із Стрілищ Нових 2:1 і стали переможцями. Своє повернення після дворічної перерви команда Вибранівки відзначила перемогою над Квітневим 3:0.

Група «Б». Стадіон Грусятичі.

Дуліби – 9, Грусятичі – 6, Соколівка – 3, Трибоківці – 0. І тут все спокійно. Останній тур: Дуліби – Грусятичі 1:0, Соколівка – Трибоківці 3:0.

Група «В». Стадіон Городищенське.

Кам’яне – 5, Жирова – 4,8:7, Городище – 4, 8:7, Городищенське – 2.

Найсильніша за складом «група смерті». Всі команди однаково сильні, у кожному матчі запекла боротьба. На старті Кам’яне перемогло Жирову 2:1, а Городище – Городищенське 4:1. Надалі Кам’яне зіграло внічию з Городищенським 1:1 і Городищем 2:2 і фінішувало першим. В останньому турі Жирова і Городищенське зіграли в бойові 3:3, а друге місце і путівку в чвертьфінал футболісти Жирової здобули завдяки перемозі у другому турі у очній зустрічі над Городищем 4:2.

Група «Г». Стадіон Загірочко.

Вовчатич – 7, Букавина – 6, Рудківці – 2, Загірочко – 1. І тут все визначилося в останньому турі: Букавина – Рудківці 2:1, Вовчатичі – Загірочко – 5:0. Заслуговує на увагу несподіваний злет колективу Букавини.

Варто відзначити, що в жодній з груп команда - господар не стала переможцем: у групах «А» і «Б» Нові Стрілища і Грусятичі фінішували другими, у двох інших групах – господарі взагалі замкнули турнірну таблицю.

У неділю, 12 травня, відбулися чвертьфінальні поєдинки.

Стадіон Нові Стрілища.

Дуліби – Нові Стрілища 1:0, Грусятичі – Старі Стрілища 1:0.

В обох зустрічах вперта боротьба. У першій – Дуліби перемогли завдяки влучному удару із штрафного Івана Антоника. І в другому поєдинку теж все вирішив штрафний: Мирон Рій поцілив у поперечину, а на добиванні найспритнішим був Юрій Іванів.

Стадіон Вовчатичі.

Кам’яне – Букавина 3:0, Вовчатичі – Жирова 1:0.

У першій зустрічі солідну перевагу мали більш досвідчені футболісти Кам’яного. Як наслідок – гол в кінці першого тайму від Ігоря Куки і «дубль» у другій половині зустрічі Віталія Шальвіри. А от у другій зустрічі – рівна гра. Все вирішив сольний прохід всередині другого тайму нападника Вовчатич Віктора Деляновського – простріл на Романа Підгайного – 1:0.

У неділю, 19 травня, на стадіоні «Будівельник» м. Ходорова відбудулися півфінальні зустрічі.