Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Волейбол – успіхи: дорослі…

Успішно виступають у першості області серед дорослих волейболісти с. Бережниці. Загалом 12 команд розподілено на дві групи, у фінальну пульку виходять по 3 кращих. У своїй групі наші волейболісти перемогли суперників із Нового Роздолу, Дрогобича, Дрогобицького району по 3:0, Мостиськ 3:2, поступились 1:3 Стрийському району й посіли друге місце – 11 очок. На першому Мостиська – 12, на третьому Стрийський район – 10, далі Дрогобич, Новий Розділ, Дрогобицький район. Тепер із «золотими» очками (ігри між собою) волейболісти Бережниці вийшли у фінальну пульку, де їх суперниками будуть команди Червонограда, Бродів, Комарна. Готував нашу команду тренер Андрій Франків.

… юнаки

21-23 березня у спортзалі Жидачівської ДЮСШ пройшов чемпіонат області з волейболу серед юнаків 1997-1998 р.н. Загалом сім команд розподілено на дві групи, після чого – стикові поєдинки. У своїй групі юні жидачівці стали переможцями – звитяги над Бориславом і Старим Самбором по 3:0. На другому місці волейболісти Борислава, на третьому Старого Самбора.

В іншій групі перед вели юнаки з Сокаля, які випередили «Автомобіст» Львів, Стрийський район, Жидачів-2. Третім призером чемпіонату стала команда «Автомобіліст» - звитяга над Бориславом 3:0.

У фіналі наша команда з тим же рахунком 3:0 перемогла волейболістів із Сокаля і стала чемпіоном області.

Срібний призер – Сокаль, бронзовий – «Автомобіліст» Львів, далі Стрийський район, Старий Самбір, Жидачів-2.

Призом відзначено кращого з-поміж гравців жидачівської команди Арсена Вдовичина. Окрім нього, в складі команди-переможниці виступали Юрій Кислов, Юрій Генега, Ростислав Зіняк, Олег Максимів, Тарас Яцикевич, Андрій Ронський, Василь Філіповський. Готував команду тренер Тарас Іваник.

У квітні в м. Полтаві юні жидачівські волейболісти 1997-1998 р.н. зіграють вирішальні поєдинки фінальної частини чемпіонату України дитячої волебольної ліги, де змагатимуться вісім команд.