Дитячий турнір

У неділю,10 березня, за сприяння та підтримки Ходорівської міської ради у приміщенні шахового клубу ЗОШ №1 відбулося прекрасне дитяче шахове свято. Більше 50 дітей гімназії ім. Партицького, НВК та ЗОШ №2 м. Жидачева, які вивчають шахи в центрі дитячої творчості, Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ходорівської ЗОШ №1 та технічного коледжу – учні Ходорівської ДЮСШ, а також вихованці дитячого садочка «Вишеньки» м. Ходорова вели боротьбу за нагороди у десяти окремих турнірах різних вікових груп.

Переможцями стали: М. Гринчишин, Р. Ілюк, Б. Терлак, Я. Морохівський, М. Герасимків,Д. Герасимків (усі з Ходорова), М. Бушев, І. Кізима з Жидачева та І. Бублик з Гніздичева.

Другі місця посіли С. Іванців, О. Тітик, М. Морохівська.Р. Яцущак, В. Закорчемний, Б. Герасимчук ( усі – м. Ходорів), Р.Дахній з Жидачева, Р. Ульченко та М. Шевчук з Гніздичева. Третіми призерами стали юні ходорівчани М. Мисак, Д. Дунько, Б. Сава, Р. Філіповський, І. Труш, жидачівці В. Бойчук, Р. Салій, П. Драбик, А. Микитин, гніздичівці А. Швед, М. Костюк, В. Сидор. Усі переможці та призери нагороджені грамотами міської ради та медалями. За змістовну гру нагороджені також М. Дембіцький та А. Радик з Ходорова, А. Мільчановський та брати-близнюки Максим і Павло Кислови з Жидачева.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати