Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Важка атлетика: два турніри

23-24 лютого в МБК «Папірник» м. Жидачева відбулося два важкоатлетичні турніри: чемпіонат Львівщини з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і третій традиційний турнір «Богатирі Жидачева-2013» серед юнаків 1995 р. н. і молодших. Загалом у турнірах взяли участь 125 важкоатлетів із Львівщини та Закарпаття.

Гідно виступили в ньому юні жидачівські важкоатлети із спортивного клубу «Аполлон». Зокрема чемпіонами Львівщини стали жидачівські юнаки Олег Николин (вагова категорія 69 кг), Ігор Бондаренко (85 кг), Віталій Олевич (94 кг), Володимир Мазур (105 кг). Срібними призерами стали Василь Калапач (62 кг) та Михайло Голомша (77 кг), бронзовими – Артур Гордишинський (62 кг), Олег Косів (105 кг).

Щодо другого змагання, то тут в активі наших земляків 4 перші місця, 6 других і 7 – третіх місць. Зокрема переможцями у відповідних категоріях стали Асладін Семаєв, Павло Маркевич, Олег Николин, Богдан Бобик. Другі місця посіли: Віктор Матусек, Олег Махмудов, Богдан Гоза, Василь Калапач, Руслан Мазур, Олег Тарнавський, третє – Ростислав Тимофтевич, Ростислав Бачало, Павло Марусов, Артур Гордишинський, Віталій Губенко, Олександр Зборовський, Василь Харик. Готували юнаків тренери СК «Аполлон» під керівництвом майстра спорту Андрія Гентоша.

Важкоатлетичне свято у райцентрі відбулося за сприянням Жидачівської РДА, Жидачівської міської ради, СК «Аполлон», депутатів Львівської обласної ради Андрія Кота і Михайла Титикала, депутата міської ради Миколи Шумельди, керівництва підприємства «Екоскло» (В. Юрманович).

За результатами змагань у склад збірної області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років включені п’ять вихованців СК «Аполон» - Володимир Гоза, Василь Калапач, Олег Николин, Ігор Бондаренко, Віталій Олевич. Всього в обласній збірній – 8 важкоатлетів.