Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможець – «Промінь» із Старих Стрілищ

24 лютого, на стадіоні с. Грусятич пройшли заключні матчі третього зимового чемпіонату Ходорівщини з міні-футболу серед сільських команд. Цікаво, що обидві півфінальні зустрічі закінчились із однаковим рахунком 5:2.

Нові Стрілища – ветерани району 2:5

Дмитро Баб’як, 8 хв, Мирон Басараб, 14 – Микола Хомин, 4, 25, Андрій Крехтяк, 18, Ігор Паранич, 34, Володимир Підлісецький, 39.

По ходу зустрічі Нові Стрілища вигравали 2:1, але ще до перерви ветерани зрівняли рахунок, а в другому таймі несподівано забили три переможні голи.

Старі Стрілища – Ліщин 5:2

Володимир Прокопів, 2, 24, 28, Ігор Прокопів, 5, Володимир Лісний, 7 – Іван Білінський, 17, 33.

Ще в першому таймі Старі Стрілища оформили комфортну перевагу у два голи. В другому таймі спокійно довели матч до перемоги.

Матч за третє місце: Ліщин – Нові Стрілища 5:3.

Ростислав Борик, 17,19, Андрій Мінурка, 30, Василь Максимович, 35, Іван Білінський, 38 – Роман Липа, 3, 25, Михайло Романів, 16.

Як і в півфіналі, Нові Стрілища знову були попереду (цього разу 2:0), але в другому таймі переваги не втримали.

Фінал. Старі Стрілища – ветерани району 3:0.

Володимир Лісний, 2, 36, Володимир Прокопів, 34.

У дебюті зустрічі Володимир Лісний вивів Старі Стрілища вперед. Надалі – вперта доволі рівна боротьба. На 33 хв Микола Хомин (ветерани) не використав вихід віч-на-віч з воротарем. У відповідь Старі Стрілища провели дві разючі контратаки, які й вирішили долю фіналу.

Команди-призери нагороджені кубками й медалями відповідного ґатунку. Призами відзначено кращих: ветерана Миколу Хомина (с. Заріччя), воротаря Олександра Дядічкіна (с. Старі Стрілища), захисника Тараса Пришляка (смт. Нові Стрілища), нападника Василя Максимовича (с. Ліщин), гравця Володимира Прокопіва (с. Старі Стрілища). Володимир Прокопів став кращим бомбардиром турніру – 17 голів. Грусятицький сільський голова Олег Гавінський грамотами відзначив авторів першого й останнього голів турніру – відповідно Володимира Іляша (Городище) і Романа Липу (Нові Стрілища).

За великий внесок у проведення турніру федерація футболу Ходорівщини відзначила подякою сільського голову Олега Гавінського.

Тож першими чемпіонами футбольної Ходорівщини 2013 року стали гравці команди «Промінь» Старих Стрілищ Олександр Дядічкін, Володимир Процишин, брати Володимир, Ігор та Михайло Прокопіви, Володимир Лісний, Андрій Березовський, Роман Лісовий, Михайло Грицай. Тренер – Лев Копичин.