Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Змагання з баскетболу

Останніми змаганнями 2012 року були районні першості з баскетболу серед дівчат і юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, які входять у залік ХІІІ спортивних ігор Жидачівщини 2012-2013 років.

У дівочому турнірі взяли участь 7 колективів: Жидачівська гімназія, Жидачівська ЗОШ №2, Жидачівський НВК, Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей», Ходорівська ЗОШ №1, Бережницька та Грусятицька ЗОШ. Команди були поділені на дві підгрупи, у яких зустрічі проводились за круговою системою. Переможцями підгруп стали баскетболістки Ходорівської ЗОШ №1 та Журавнівського НВК «СЗШ-ліцею», які й розділили першість. У фінальному двобою сильнішими виявились спортсмени з Ходорова, які перемогли з рахунком 20:10. У матчі за ІІІ місце дівчата з Бережниці переграли своїх опоненток з Жидачівської СШ№2 (8:6).

Серед юнаків позмагатись у попаданні м’яча у корзину прибуло 9 команд. Колективи були поділені на 3 підгрупи. У підгрупах ігри проходили за круговою системою - 2 тайми по 10 хвилин. Переможцями підгруп стали учні Грусятицької ЗОШ, Жидачівської ЗОШ №2 та Жидачівського НВК. У фінальній частині змагання теж проводились по круговій системі. Здобувши дві перемоги над баскетболістами Жидачівської ЗОШ №2 і Жидачівського НВК з рахунком 18:8 і 7:6 відповідно, першими фінішували юнаки Грусятич. На другому місці школярі Жидачівського НВК, які здолали юнаків з Жидачівської ЗОШ№2 з рахунком 14:11. Отже, призова трійка серед дівчат виглядає так: Ходорівська СШ№2, Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей», Бережницька ЗОШ; серед юнаків – Грусятицька ЗОШ, Жидачівський НВК, Жидачівська ЗОШ№2.

На закінчення турнірів методист районного методичного комітету І. Ференц вручив переможцям і призерам грамоти відділу освіти РДА й побажав успіхів у спорті та навчанні.