Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Коли срібло важливіше за золото

У цьому сезоні в районному чемпіонаті з футболу, набравши 60 очок, віце-чемпіоном стала команда ФК "Любша". Так чому ж це срібло, мабуть, таки дорожче футболістам за золото? Тому що золоту - радіють, а над сріблом - замислюються, аналізують свої прорахунки, думають і… вчаться! Щоб наступного разу обов'язково постаратися порадувати себе та своїх вболівальників і таки перемогти. Любші до перемоги у чемпіонаті не вистачило 2 очки. Це ціна однієї нічиї. А нічиїх у футболістів ФК «Любша» у цьому сезоні було три, одна "бойова" нічия з молодою перспективною командою у Гніздичеві цілком заслужена, а ось у одній з двох інших з Старим Селом на виїзді та Новим Селом дома (до речі, це єдина нічия дома, у всіх інших матчах дома команда святкувала перемогу) можна і треба було перемагати, просто потрібно було міцніше зібрати всю волю в кулак і не звертати уваги на кричущі помилки арбітрів, як це було, наприклад, у Старому Селі.

 

Програшів у ФК "Любша" у цьому сезоні, як видно з остаточної турнірної таблиці, було тільки чотири. Відверто провальних ігор, як у інших лідерів нашого чемпіонату, у нас у цьому сезоні не було, і це доказує, що команда показувала стабільну рівну гру протягом всього сезону 2012 року, хоча під час чемпіонату з команди випало два сильні гравці основного складу, а у всіх інших матчах ФК «Любша» святкувала і радувала своїх уболівальників перемогами. Їх у цьому році було дев'ятнадцять. Особливо приємно було, коли перемагали лідерів, а саме: «Гніздич» 5:1, Володимирці 3:0, Монастирець 3:1, Лівчиці 2:1.

 

Були, як кажуть, і перемоги з великим рахунком, як от з Подорожним 5:2, Мельничами 4:1, Журавном 11:1, Антонівкою 7:2.

Як і світовий, український і наш сільський футбол сьогодні неможливий без "легіонерів". Добре це чи зле - покаже час. За нашу любшанську команду грають чотири гравці з Івано-Франківської духовної семінарії (до речі, вони прописані у нашому селі, за інші команди вони не задіяні) та два уродженці м. Жидачів в минулому гравці ФК Авангард. Якби не ці гравці, у нас у селі взагалі не було б команди, і не знаю, чи від цього було б комусь краще. А так, ми грали, граємо і будемо грати в чесний , дружний футбол. Сподіваємось, що, дивлячись на нас, підросте перспективна молодь, яка мала б влитись у команду, а вона у нас є.

Що ж до нашого чемпіонату, то вдався цього року він на славу, бо якщо порівняти з іншими районами області, то там не було такої напруги серед лідерів, хоча лідерів у нас було багато. До середини чемпіонату на перше місце претендувало 7 команд, а за три тури до завершення змагань залишилося чотири претенденти на чемпіонство, й інтрига зберігалась до останнього туру. Хочеться поіменно назвати всіх хто кував срібло для ФК Любша. Серед них: А. Антоніщак, О. Пельо, І. Качараба, В. Белей, В. Михнюк, М. Худик, В. Стецький, М. Пільчак, А. Стецик, Р. Козак, В. Качмарський, Л. Леськів, Р. Стадович, А. Маринець, Р. Шевчук, О. Попович, В. Сенько (Кращий нападаючий чемпіонату Жидачівського району 2012року), В. Ярмошевич, Н. Кунда, Р. Коротнюк, А. Шваничик, А. Лизак.

Насамкінець, ті хто має відношення до сільського футболу мене зрозуміють, коли скажу що наш нинішній результат був би не можливим без спонсорів та меценатів. Особливої подяки заслуговує, ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. Св. Свящ. Йосафата - протоієрей, доктор, виходець з села Любша Олександр Левицький. Від всієї команди та вдячних глядачів за надану допомогу та щиру підтримку команди дяка меценатам та спонсорам: Івану Шваничику, Майкуту Андрію, Шваничику Андрію, Лизаку Петру, Ленцику Ярославу, Кулаку Володимиру, Козаку Роману(граючий тренер команди), Кваснію Ігорю(тренер команди), Майкуту Михайлу, Феденьків Павлу, Майкут Оксані,Табаці Ігорю. ТзОВ КПК «Агроінвест» (Кучаку Роману) і всм іншим, хто підтримав цього сезону любшанський футбол.

Володимир Кулак.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"