Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможець – Ліщин

Як і в групі «А» другої ліги (Ходорівщина), в групі «Б» теж виступало 8 команд і змагання теж фінішували у неділю, 12 серпня.

Після першого кола лідирували Прибілля – 16, Ліщини – 14 очок. По ходу другої половини першості обоє втратили по 5 очок, і все вирішилося буквально в останньому турі: у Прибіллі місцева «Буря» поступилася 1:3 своєму основному конкуренту «Колосу» з Ліщина і втратила звання переможця групи «Б». Нагадаю, і торік ліщинські футболісти були «в призах» – фінішували другими. Вдалий виступ у другому колі – 14 очок – дозволив вийти на третю позицію «Юності» з Юшківців. А от четверта команда, яка вийшла в фінальну пульку за 1-8 місця, визначилася тільки за більшою кількістю перемог: колективи Квітневого і Соколівки між собою розійшлися порівну 1:0, 0:1, а перемог у Квітневому виявилося на одну більше.

Найкраще в другому колі виступили Ліщини – 16, Юшківці – 14, Прибілля – 13 очок. А от аутсайдерів розділила одна перемога й відповідно 3 очки. Не можна не відмітити домашніх перемог у другому колі Трибоківців 1:0 і Грусятич 2:1 над Соколівкою, домашньої нічиєї Грусятич з Юшківцями 1:1. А от футболісти Репехова, здобувши на старті переконливу перемогу над Трибоківцями 4:0, надалі не здобули жодного очка. Із статистичних даних варто виділити унікальний показник у 22 забитих голи. Саме стільки забили в першому колі Ліщини і Юшківці, у другому – Прибілля, Ліщини і Юшківці й відповідно два колективи – Ліщини і Юшківці – і в першому, й другому колі синхронно забивали по 22 голи. Всі свої 7 очок команда Трибоківців здобула на власному полі. Також вдома не роздавали очки Юшківці 22 (2), Репехів 10(1), Грусятичі 10 (3). А от лідери менш-більш стабільно виступали як на власному, так і на чужому полі, що й вивело їх на верхні щаблі турнірної таблиці.

У другому колі маємо перемоги Юшківців над Репеховим 9:0, Прибілля над Репеховим 7:1, Ліщина над Трибоківцями 5:1, як і «вперті» поєдинки Ліщинм – Соколівка 3:4, Юшківці – Квітневе 4:3, Соколівка – Юшківці 2:2.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин