Грають ветерани

Останнім часом у нашому районі спостерігається справжній бум на ветеранський футбол. Зокрема проведено два футбольні турніри й два футбольні поєдинки за участю команд-ветеранів.

Спершу в неділю, 24 червня, у с. Ліщині пройшов матч ветеранських команд - місцевої і с. Грусятич - на честь55-річчя знаного воротаря місцевого «Колоса» Ігоря Симоніка. Після першого тайму завдяки голу Михайла Могили перемагали гості 1:0, на що в другій половині зустрічі гравці господарів Ігор Складанівський (двічі) та Андрій Навроцький відповіли трьома – перемога команди Ліщина 3:1. Друзі-футболісти вручили Ігорю Симоніку пам’ятний подарунок.

У День Конституції, 28 червня, у с. Монастирці пройшов футбольний турнір ветеранів за участю 5 команд, присвячений цій знаменній даті.

Стартові поєдинки принесли такі результати: Мельничці – Перекоси (Івано-Франківська область) 2:1, Монастирець – Бережниця 0:1, Мельничі – Зарічне 2:0. Цікаво, що всі вирішальні поєдинки завершились із абсолютно однаковим результатом. У зустрічі господарів із футболістами Зарічного основний час нічия 0:0, а пенальті краще пробили футболісти Зарічного 4:3. У фінальному поєдинку Бережниця – Мельничі теж 0:0, а пенальті – знову 4:3! - перемогли футболісти Мельнич і завоювали почесний приз.

Команди-призери відзначені кубками, а їх гравці – медалями. Відзначено також кращих гравців кожної з команд: Степана Каменського (Мельничі), Андрія Телішевського (Бережниця), Ярослава Гребеня (Зарічне), Йосипа Оленського (Монастирець).

Організували турнір президент ФК «Монастирець» Тарас Чмелик і старший тренер Євген Савчин.

Наступного дня у п’ятницю, 29 червня, у м. Ходорові на стадіоні «Будівельник» пройшов матч ветеранів Ходорова і Калуша. Після першого тайму гості вигравали 2:0, потім було 5:0, а під завісу Роман Дунько і Ярослав Акер провели два голи у відповідь – перемога гостей 5:2. Пам’ятними призами відзначено кращих гравців зустрічі Івана Варія і Петра Лесіва (м. Калуш), Петра Піддвірного й Володимира Казбана (м. Ходорів). Під час матчу були присутні представники влади Калуського й Жиачівського районів. На черзі матч-відповідь у Калуші.

У неділю, 1 липня, у с. Дем’янці-Лісній вдруге пройшов традиційний турнір пам’яті організатора місцевої команди Василя Особи. На церемонії відкриття зарічанський сільський голова Микола Хомин розповів про життєвий і спортивний шлях тренера, згадав футболістів Дем’янки-Лісної, які передчасно пішли із життя, – Ярослава Маркевича, Василя Маркевича, Ярослава Мелешка, Ярослава Шельвінського, Ігоря Маркевича, Василя Цюняка. Присутні вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Турнір пройшов за круговою схемою за участю 3 команд. Цікаво, що в кожному з матчів переможець забивав по 3 голи. Переможцями турніру стали господарі, які перемогли команди Бережниці 3:1 і Вільхівців 3:0. На другому місці Бережниця – звитяга над Вільхівцями теж 3:0. Призами відзначено кращих воротаря, півзахисника, нападаючого. Нагородження провів син Василя Особи Василь.

Спонсором останніх трьох змагань став депутат обласної ради Андрій Кіт.