Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Лікар від Бога і просто порядна людина

- Ви напишіт, яка він порядна людина. Я простий хлоп, все життя пропрацював на фермі, а він зі мнов як з паном говорит. Знаєте, вже від того мені легше. Нема нині таких дохторів. Дай му, Боже, здоров’ї.., - такий дзвінок пролунав у редакції часопису цього тижня.

- А хто телефонує, як ваше прізвище?

- Та я з Корчівки, а під цими словами підпишіт - «Вся Журавнівщина»…

 

Лікувати тіло, а віддавати душу. У цьому й полягає велика місія лікаря. Робота медика складна в будь-який час і будь-де, але особливо у сільських місцевостях. Лікар у невеликих містечках – на видноті день і ніч. І здебільшого люди, пацієнти, оцінюють його з морально-етичних міркувань, таких як культура, людяність, сумлінність. А якщо до цього ще й Богом даний талант бути добрим лікарем, то такий чоловік чи жінка стають шанованими і авторитетними мешканцями і громадянами.

 

Це про Ярослава Овсянецького. В медицину він йшов свідомо. Перший рік не вступив до вузу і, як було прийнято у ті часи, пішов працювати електриком на Ходорівський цукрокомбінат. Львівський медінститут підкорився за другим разом. Після здобуття освіти отримав направлення у Жидачівський район. Тодішній головний лікар Жидачівської ЦРЛ попросив попрацювати рік-два у Журавнівській лікарні, бо не вистачало спеціалістів. Рік за роком і, як кажуть, донині. Вісімнадцять років п. Ярослав очолював терапевтичний відділ Журавнівської міської лікарні, а з 1996 року – головний лікар цієї ж лікарні. Були неодноразові пропозиції перейти на роботу у Жидачів, Львів, навіть Харків. Не погодився. Чому? Зріднився з цією землею, з людьми, що живуть на ній. Не шкодує, що залишився на Журавнівщині, бо є основне відчуття, що він тут потрібен.

Понад усе дорожить лікар Овсянецький сімейним вогнищем: дружиною Любою, яка теж лікар, дітьми Ольгою та Ігорем. А минулого року сім’я Овсянецьких поповнилася зятем Андрієм та сватами.

Більше 30 років лікує доктор Овсянецький людей, які живуть на Журавнівщині. Проте є у п. Ярослава і одна своя «слабість» - не мислить себе без полювання. Про таких кажуть: справжній мисливець. Цим він гордиться і може годинами розповідати захоплюючі мисливські бувальщини.

Цього тижня Ярослав Олександрович святкує ювілей. Приєднуємося до вітань, бажаємо міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, наснаги у відповідальній роботі! Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з вами. Подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Андрій Данилець і колектив «НЧ».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин