Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

18 березня сторічний ювілей відзначила мешканка м. Ходорова Анастасія Костянтинівна Шевчук

Ювілярка народилася й прожила більшу частину свого життя у с. Ладанці Перемишлянського району. У рідному селі жила, працювала, створила сім’ю, народила та виховала двійко дітей – сина Миколу та доньку Наталю.

 

Після смерті чоловіка Теодозія Миколайовича та сина переїхала в помешкання доньки до м. Ходорова. Будинок же у рідному селі подарувала релігійній громаді. Адже весь свій вік Анастасія Костянтинівна жила з вірою в Бога, з добротою та щирістю в серці.

У день своїх сторічних уродин довгожителька приймала найщиріші слова вітання від онуків, яких у неї четверо, сімох правнуків та трьох праправнуків.

Не забувають свою землячку жителі Ладанців та й районне керівництво Перемишлянщини. Недільного дня на уродини до Анастасії Костянтинівни завітало з щирими вітаннями та побажаннями багато гостей. Голова Перемишлянської РДА Орест Краєвський привітав ювілярку та зачитав вітального листа від Президента України, вручивши квіти і подарунки. Також Анастасію Костянтинівну прийшов привітати міський голова м. Ходорова Олег Коцовський, який зачитав ювілярці вітальні рядки з поезії поетеси Галини Охоцької та вручив подарунок. Від імені голови Жидачівської райдержадміністрації довгожительку привітав та вручив подарунок заступник голови РДА Олег Кизима.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"