Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Богдану Гориню – 75!

Богдан Миколайович Горинь народився 10 лютого 1936 року в с. Кніселі. Політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го та 2-го скликань, дисидент, журналіст, мистецтвознавець, політолог. Член президії товариства «Україна», голова Товариства «Україна - Польща», член ради Товариства української мови імені Тараса Шевченка.

Людина надзвичайної працездатності, скрупульозності і відповідальності, виваженості. Протягом життя Богдна Миколайович невтомно веде записи усього того, що відбувається довкола, зберігає документи, листи, вирізки з періодики, світлини, аудіозаписи... Його називають таким собі літописцем новітньої історії України.

Свого часу він виступав у пресі як літературний критик і мистецтвознавець, автор багатьох статей з питань літератури, мистецтва, психології творчості, історії, політики у періодичних виданнях. Організовував видання і поширення самвидаву. Автор книжок «Крим — не тільки зона відпочинку» (у співавторстві), «На пути в Европу», «Опанас Заливаха. Вибір шляху», «У пошуках берега». Член Спілки письменників України.

«Богдана Гориня можна віднести до першої «десятки» осіб, котрі активно впливали на зовнішньополітичний курс Української держави. Без перебільшення він був першим, хто поставив завжди аморфну і безголосу українську парламентську делегацію в авторитетних міжнародних організаціях на принципово нову основу. Саме українська делегація першою в СНД підняла завісу російських імперських амбіцій, виставила на міжнародний «показ» апетити російської зовнішньополітичної служби… Слова Гая Юлія Цезаря про те, що великі справи треба вершити, а не обдумувати безконечно, якнайкраще характеризують його життєве кредо», - писав свого часу про краянина журналіст Любомир Калинець.

І сьогодні Богдан Миколайович ні на мить не полишає цікавитись політичним, громадським життям країни, постійно тримає руку на пульсі часу.

фото з сайту "Високого замку".


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин