Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Талановиті випускники з Журавенщини

Богдан Татарин із Журавна і Вікторія Лялюк із села Мазурівки. Богдан отримав 200 балів на ЗНО з біології, а Вікторія набрала великі бали з усіх дисциплін.

Журавненська земля споконвіків народжувала талановитих самобутніх людей, які завдяки праці над собою, завдяки рідній школі і вчителям досягали успіхів і навіть ставали відомими.

Що б хто не казав, форпостом і рушійною силою, яка десятиліттями виховує і дає знання, є Журавнівська школа, її вчителі й талановиті, як у нас кажуть, мудрі діти.

Ми продовжуємо знайомити читачів з цими мудрими дітьми, які підтверджують свої отримані знання високими балами в незалежному оцінюванні.

Цього разу їх двоє: Богдан Татарин із Журавна і Вікторія Лялюк із села Мазурівки. Богдан отримав 200 балів з біології, а Вікторія набрала великі бали з усіх дисциплін.

Сьогодні прикро чути і бачити, як на цій території закриваються останні сільські острівці просвіти і знань, як школи, в яких самовіддано працювали за покликанням справжні вчителі, які дали дорогу у світ не одному випускнику, стають пустками і руїнами. Хтось каже: це «данина часу», але насправді це цілеспрямована політика нищення школи, штучне створення втраченого для держави і суспільства покоління із заробітчанським мисленням, хоч саме завдяки заробітчанству ми ще й тримаємося у нинішніх реаліях.

Цього разу їх двоє: Богдан Татарин із Журавна і Вікторія Лялюк із Мазурівки. Богдан отримав 200 балів з біології, а Вікторія набрала великі бали з усіх дисциплін.

Вікторія народилася у  вчительській родині, мама вчитель англійської, а  тато  – початкових класів і музики. 196 з географії, 195 з математики, 194 з історії, 192 – мова і література. Погодьтеся, з такими балами і в престижні київські виші можна гонорово пробувати.

Вікторія надзвичайно комунікабельна, прагматично і по-дорослому мислить, відчувається математичний склад розуму, і тому не дивно, що дівчина мріє стати економістом. Математика, любов до якої прищепила вчитель Журавнівської школи Олександра Володимирівна Магерко, а згодом Леся Олександрівна та Віта Іванівна, стане в подальшому основою майбутньої професії.

– В мене це добре виходить, мені легко, тому, найімовірніше, навчатимусь в Івано-Франківську, – ділиться Вікторія.

До 9 класу дівчина навчалася в Антонівській школі, про яку у неї тільки найкращі спогади. Окрім математики, Віка дуже любить читати художню літературу, тому, коли з’являється щось новеньке, – вона вже в темі.

Богдан Татарин надзвичайно колоритна як на свої роки молода людина. Впевнено, з добре поставленим голосом та розважливими думками Богдан розповідає про себе:

– Мама – лікар в Журавнівській лікарні, а батько був «майстром на всі руки». На жаль, цього року його передчасно не стало…

200 з біології, 196 з історії, 182 – українська мова та література, 174 – фізика і математика – результати ЗНО хлопця.

– Я готував шість предметів. Це в якійсь мірі трохи було помилкою, бо треба було сконцентруватися на тих дисциплінах, які йдуть у залік ЗНО. Лише так можна досягнути достойних результатів з усіх дисциплін. Для мене улюбленими в школі були біологія і хімія. Безперечно, що це завдяки моїм вчителям, які зацікавили мене і цю любов прищепили. Врешті, своє подальше майбутнє я пов’язую з медициною, і ці предмети будуть базовими. Планую вступати до Львова, хоч розглядаю й інші варіанти.

Богдан активний учасник художньої самодіяльності, і насамперед артистизм і досвід робить хлопця таким впевненим і самостійним. До речі, Богдан протягом 11-го класу «заробляв» кишенькові гроші, даючи уроки історії бажаючим учням молодших класів.

Загалом, за результатами ЗНО, близько 10 випускників Журавнівської школи отримали з історії більше 190 балів. Респект Юрію Перуну і іншим вчителям історії.

Традиційне фото на  пам’ять під аркою «Нового часу». Хочеться віриться, що ці молоді люди стануть успішними, досягнуть вершин, які у  сьогоднішньому, ще юнацькому розумінні вони собі намалювали. Віриться, що вони з цих вершин з повагою будуть дивитися на школу, вчителів і колись, згадають й нашу, можливо, першу в їх житті статтю в часописі, якою ми благословимо їх на рівну, дорослу студентську вже дорогу.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин